Тренируемся с GPS

Тренируемся с GPS 02.09.2008

Велосипедные компьютеры с GPS очень быстро становятся неотъемлемым атрибутом любого человека, любящего покататься на этом виде транспорта. За последние 3-4 года технологии сделали большой шаг вперед в этой области. На данный момент на рынке есть несколько компаний, разрабатывающих подобные устройства, но, надо признать, лидерство принадлежит Garmin.

Многие люди задаются вопросом: а зачем собственно нужен GPS-навигатор при подобных поездках. Даже если вы не выезжаете за пределы города и не исследуете неизвестные лесопарки, GPS может сильно помочь в ваших тренировках.

Вот несколько советов:

1. Скачайте и установите тренировочный центр Garmin.
2. Зарегистрируйтесь на http://www.motionbased.com/. Это GPS-файлообменная сеть и журнал. Вы можете закачивать туда свои данные с навигатора, а затем просматривать их в удобном виде на Google Earth или Google Maps.
3. Создавайте свои курсы. Улучшайте свои собственные результаты на созданных трассах и т.п.
4. Анализируйте полученные данные.
5. Используйте карты по максимуму.

Как видите, GPS делает тренировки более увлекательными и информативными.

GPSclub.ru


Товары:  Edge 510 Bundle / Велонавигатор Edge 810 CAD+HR / Edge 800 CAD+HR

Повернення до списку
Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!