(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Тренируемся с GPS

02.09.2008
Тренируемся с GPS

Велосипедные компьютеры с GPS очень быстро становятся неотъемлемым атрибутом любого человека, любящего покататься на этом виде транспорта. За последние 3-4 года технологии сделали большой шаг вперед в этой области. На данный момент на рынке есть несколько компаний, разрабатывающих подобные устройства, но, надо признать, лидерство принадлежит Garmin.

Многие люди задаются вопросом: а зачем собственно нужен GPS-навигатор при подобных поездках. Даже если вы не выезжаете за пределы города и не исследуете неизвестные лесопарки, GPS может сильно помочь в ваших тренировках.

Вот несколько советов:

1. Скачайте и установите тренировочный центр Garmin.
2. Зарегистрируйтесь на http://www.motionbased.com/. Это GPS-файлообменная сеть и журнал. Вы можете закачивать туда свои данные с навигатора, а затем просматривать их в удобном виде на Google Earth или Google Maps.
3. Создавайте свои курсы. Улучшайте свои собственные результаты на созданных трассах и т.п.
4. Анализируйте полученные данные.
5. Используйте карты по максимуму.

Как видите, GPS делает тренировки более увлекательными и информативными.

GPSclub.ru


Товары:  Edge 510 Bundle / Велонавигатор Edge 810 CAD+HR / Edge 800 CAD+HR

Повернення до списку
Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������