(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Акция! Разбей старый навигатор – получи скидку 10% или 15% на новый Garmin!

08.05.2014
Акция! Разбей старый навигатор – получи скидку 10% или 15% на новый Garmin! Уважаемые покупатели!

Фирменный магазин Garmin снова радует своих клиентов новой акцией, но на этот раз мы предлагаем Вам получить совершенно новые впечатления от процесса совершения покупки.

До конца мая в нашем магазине проходит специальная акция в стиле «trade-in», в рамках которой Вы можете обзавестись культовым навигатором Garmin со скидкой 10% или 15%, а заодно немного отвлечься от будничности и получить настоящий заряд драйва.

Условия акции просты - принесите нам свой старый исправный или пришедший в негодность навигатор любого бренда и…разбейте его вдребезги! В награду за мужество и отвагу Вы получите скидку 10% на новый навигатор Garmin!
Ну а самые отчаянные покупатели могут получить 15% скидку, если позволят нам записать данный акт вандализма на видео и выложить в интернете.

Акция действует с 11 по 31 мая и распространяется на все навигаторы Garmin, включая последние новинки, хиты продаж и дорогие модели.

Ждем Вас в фирменном магазине Garmin по адресу: Киев, пр-т Павла Тычины, 1-В, ТЦ "Silver Breeze", 1 этаж


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������