(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Акция! При покупке портативного навигатора Garmin Dakota 20 - крепление на карабине в подарок

10.06.2015
Акция! При покупке портативного навигатора Garmin Dakota 20 - крепление на карабине в подарок

Вот и наступил долгожданный летний сезон. А значит пришло время ярких впечатлений и приятных сюрпризов от фирменного магазина Garmin. На этот раз мы предлагаем Вам приобрести многофункциональный GPS навигатор Dakota 20 и получить в подарок от Garmin красивое и удобное крепление на карабине.

Garmin Dakota 20 – не просто очередной туристический навигатор. Это устройство обладает широчайшим набором функций и легко превращается в автомобильный или морской навигатор, а также работает в режиме геокешинга.

Но в первую очередь, это незаменимый помощник в туристических походах, который не страшится экстремальных условий и очень прост в обращении. А благодаря предустановленным картам мира и карте НавЛюкс, Вы ни за что не потеряетесь, в какой бы точке планеты не находились. Навигатор Garmin Dakota 20 призван сделать ваши путешествия максимально безопасными и запоминающимися.
Поспешите, акция продлится только до конца июня!


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������