Акция! При покупке портативного навигатора Garmin Dakota 20 - крепление на карабине в подарок

Акция! При покупке портативного навигатора Garmin Dakota 20 - крепление на карабине в подарок 10.06.2015

Вот и наступил долгожданный летний сезон. А значит пришло время ярких впечатлений и приятных сюрпризов от фирменного магазина Garmin. На этот раз мы предлагаем Вам приобрести многофункциональный GPS навигатор Dakota 20 и получить в подарок от Garmin красивое и удобное крепление на карабине.

Garmin Dakota 20 – не просто очередной туристический навигатор. Это устройство обладает широчайшим набором функций и легко превращается в автомобильный или морской навигатор, а также работает в режиме геокешинга.

Но в первую очередь, это незаменимый помощник в туристических походах, который не страшится экстремальных условий и очень прост в обращении. А благодаря предустановленным картам мира и карте НавЛюкс, Вы ни за что не потеряетесь, в какой бы точке планеты не находились. Навигатор Garmin Dakota 20 призван сделать ваши путешествия максимально безопасными и запоминающимися.
Поспешите, акция продлится только до конца июня!


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!