Акция для водителей! Видеорегистраторы Garmin Dash Cam по самой лучшей цене!

Акция для водителей! Видеорегистраторы Garmin Dash Cam по самой лучшей цене! 25.11.2014

Дорогие клиенты!
Мы заботимся о вашей безопасности. В связи с ухудшением погодных условий и участившимися ДТП мы решили снизить цены на популярные видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Garmin Dash Cam 20.

С этого дня приобрести видеорегистратор Dash cam 20 можно всего за 3199 грн, а Dash cam 10 за 2999 грн. Это наиболее выгодное предложение на сегодняшний день. Дополнительно вы получаете полный спектр сервисных услуг от нашего магазина и 2 года гарантии на устройства.

Видеорегистратор поможет зафиксировать все происходящее на дороге и обезопасить себя от возможных неприятных последствий. Обе модели ведут непрерывную запись поездки в формате Full HD и автоматически сохраняют предыдущую, текущую и последующую видеозапись при возникновении непредвиденной ситуации. Широкоугольный объектив устройств позволяет полностью охватить дорогу, а встроенный микрофон записывает звук внутри автомобиля. Если необходимо запечатлеть внешние повреждения после происшествия, камеры можно снять с лобового стекла и сделать необходимые снимки. Модель Dash Cam 20 дополнительно оснащена GPS-модулем, с помощью которого фиксируется место аварии.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!