Акция! Супер цена на эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dv

Акция! Супер цена на эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dv 12.09.2016

Дорогие рыбаки!
Мы рады сообщить, что в фирменном магазине Garmin действует специальная цена на мощный эхолот/картплоттер EchoMap CHIRP 52dv в комплекте с трансдьюсером.

EchoMAP CHIRP 52dv - мощный и очень простой в использовании эхолот с технологией CHIRP, которая позволяет получать невероятно четкое изображение пространства под водой. Эхолот echoMAP CHIRP 52dv поддерживает технологию Panoptix и включает предустановленную программу Quickdraw Contours для создания контурных рыболовных карт в HD разрешении с изобатами 0.3 метра. Встроенный GPS-приемник 5 Гц выполняет обновление данных положения и направления 5 раз в секунду. Кроме того, обеспечивается поддержка NMEA для данных мотора, датчиков, автопилотов и пр. Кабели подсоединяются напрямую к креплению, позволяя быстро установить или снять эхолот с крепление и отключить питание. В комплекте с эхолотом идет крепление на транец и троллинговый мотор.
Спешим приобрести! Предложение будет действовать до конца месяца.

Читать подробные характеристики и купить эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dvПовернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.