(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Акция! Супер цена на эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dv

12.09.2016
Акция! Супер цена на эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dv

Дорогие рыбаки!
Мы рады сообщить, что в фирменном магазине Garmin действует специальная цена на мощный эхолот/картплоттер EchoMap CHIRP 52dv в комплекте с трансдьюсером.

EchoMAP CHIRP 52dv - мощный и очень простой в использовании эхолот с технологией CHIRP, которая позволяет получать невероятно четкое изображение пространства под водой. Эхолот echoMAP CHIRP 52dv поддерживает технологию Panoptix и включает предустановленную программу Quickdraw Contours для создания контурных рыболовных карт в HD разрешении с изобатами 0.3 метра. Встроенный GPS-приемник 5 Гц выполняет обновление данных положения и направления 5 раз в секунду. Кроме того, обеспечивается поддержка NMEA для данных мотора, датчиков, автопилотов и пр. Кабели подсоединяются напрямую к креплению, позволяя быстро установить или снять эхолот с крепление и отключить питание. В комплекте с эхолотом идет крепление на транец и троллинговый мотор.
Спешим приобрести! Предложение будет действовать до конца месяца.

Читать подробные характеристики и купить эхолот/картплоттер EchoMAP CHIRP 52dvПовернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������