(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Новые автонавигаторы Garmin серии nuvi 3490 в продаже!

13.01.2012
Новые автонавигаторы Garmin серии nuvi 3490 в продаже!

Сообщаем о поступлении в продажу новых автомобильных навигаторов от Garmin - nuvi 3490/3490LT/3490LMT.

В серии nuvi 34xx соединились новый навигационный движок Guidance 3.0 и роскошный дизайн от серии nuvi 3700. Все это заставляет пересмотреть свои ощущения от персональной навигации. Дизайн ультратонкого навигатора соединил в себе меняющуюся ориентацию экрана и поддержку функции multi-touch. Движок Guidance 3.0 является инновационной разработкой Garmin и включает в себя все функции Guidance 2.0 плюс многое другое.

Функция myTrends™ позволяет автоматически запоминать наиболее повторяющийся маршрут и точки назначения, что исключает необходимость в выборе и активации ежедневного маршрута. Так же, стоит отметить функцию Safe Texting, программу для прочтения текстов, позволяющую водителю получать и прослушивать текст, не отрывая глаз от дороги. С функцией Digital 3D traffic (доступно только в Европе и некоторых городах России) пользователи могут получать информацию о дорожной ситуации с частотой обновления каждые 30 секунд, что позволяет водителям получить данные о ситуации на дорогах по своему маршруту в режиме реального времени.

Смотреть характеристики:

Garmin nuvi 3490
Garmin nuvi 3490 LT
Garmin nuvi 3490 LMT


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������