Новые автонавигаторы Garmin серии nuvi 3490 в продаже!

Новые автонавигаторы Garmin серии nuvi 3490 в продаже! 13.01.2012

Сообщаем о поступлении в продажу новых автомобильных навигаторов от Garmin - nuvi 3490/3490LT/3490LMT.

В серии nuvi 34xx соединились новый навигационный движок Guidance 3.0 и роскошный дизайн от серии nuvi 3700. Все это заставляет пересмотреть свои ощущения от персональной навигации. Дизайн ультратонкого навигатора соединил в себе меняющуюся ориентацию экрана и поддержку функции multi-touch. Движок Guidance 3.0 является инновационной разработкой Garmin и включает в себя все функции Guidance 2.0 плюс многое другое.

Функция myTrends™ позволяет автоматически запоминать наиболее повторяющийся маршрут и точки назначения, что исключает необходимость в выборе и активации ежедневного маршрута. Так же, стоит отметить функцию Safe Texting, программу для прочтения текстов, позволяющую водителю получать и прослушивать текст, не отрывая глаз от дороги. С функцией Digital 3D traffic (доступно только в Европе и некоторых городах России) пользователи могут получать информацию о дорожной ситуации с частотой обновления каждые 30 секунд, что позволяет водителям получить данные о ситуации на дорогах по своему маршруту в режиме реального времени.

Смотреть характеристики:

Garmin nuvi 3490
Garmin nuvi 3490 LT
Garmin nuvi 3490 LMT


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!