(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Морской автопилот GHP 10 от Garmin

23.11.2007
Морской автопилот GHP 10  от Garmin

«Производители морских суден, инсталляторы морской электроники и владельцы кораблей и лодок смогут по достоинству оценить новую систему GHP 10. Морской автопилот предназначен для удобного, безопасного и комфортного управления кораблем», сказал вице президент международных продаж Garmin Ден Бартелл.

Морской автопилот GHP 10 является новой разработкой автопилота TR-1 Gladiator. Компания Garmin приобрела активы Nautamatic Marine Systems, которая является разработчиком TR-1 Gladiator. Эта новая система для суден с гидравлическим управлением демонстрирует новую функцию Shadow Drive, которая отключает автопилот при очень резких поворотах руля. Как только курс восстановлен вручную, система включается автоматически.

Для большей надежности, морской автопилот GHP™ 10 не использует датчик поворота руля, один из основных компонентов в любой системе автопилота, которая может вызывать отказ работы системы. Также, данная система включает в себя rock-solid, которая стабилизируется гироскопом, координирую датчик для максимальной надежности работы во время морских волнений. GHP 10 использует стандартный промышленностью интерфейс 2000 NMEA, и разработан, прежде всего, для 30-футовых на 70-футовых региональных суден, которые используют навесной, внутренний, или кормовой двигатели, у которых есть гидравлическое управление.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������