Морской автопилот GHP 10 от Garmin

Морской автопилот GHP 10  от Garmin 23.11.2007

«Производители морских суден, инсталляторы морской электроники и владельцы кораблей и лодок смогут по достоинству оценить новую систему GHP 10. Морской автопилот предназначен для удобного, безопасного и комфортного управления кораблем», сказал вице президент международных продаж Garmin Ден Бартелл.

Морской автопилот GHP 10 является новой разработкой автопилота TR-1 Gladiator. Компания Garmin приобрела активы Nautamatic Marine Systems, которая является разработчиком TR-1 Gladiator. Эта новая система для суден с гидравлическим управлением демонстрирует новую функцию Shadow Drive, которая отключает автопилот при очень резких поворотах руля. Как только курс восстановлен вручную, система включается автоматически.

Для большей надежности, морской автопилот GHP™ 10 не использует датчик поворота руля, один из основных компонентов в любой системе автопилота, которая может вызывать отказ работы системы. Также, данная система включает в себя rock-solid, которая стабилизируется гироскопом, координирую датчик для максимальной надежности работы во время морских волнений. GHP 10 использует стандартный промышленностью интерфейс 2000 NMEA, и разработан, прежде всего, для 30-футовых на 70-футовых региональных суден, которые используют навесной, внутренний, или кормовой двигатели, у которых есть гидравлическое управление.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!