(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

BLACK FRIDAY в фирменном магазине Garmin

23.11.2016
BLACK FRIDAY в фирменном магазине Garmin

Друзья, акция продлена до 27.11.2016!
Черная Пятница в фирменном магазине Garmin продолжается. Это значит, что на ряд девайсов от Garmin вас ждут скидки до 40%. Если вы давно присматриваете себе хороший навигатор или умные часы, но не решаетесь на покупку из-за высокой стоимости, у вас есть шанс приобрести полезный и надежный гаджет практически по оптовой цене.

Стартуем 25 ноября 2016 в ночь с четверга на пятницу ровно в 00.00. На осуществление выгодной покупки у вас будет 3 дня до вечера воскресенья 23.59.00. Заказы на акционные товары, размещенные в это время на сайте garmin.ua, будут обработаны по соответствующим ценам. Физический магазин Garmin в пятницу работает до 23.59.00, в субботу-воскресенье в обычном режиме.

Примите к сведению, что количество гаджетов, участвующих в распродаже, ограничено. Скидки будут действовать только пока товар есть в наличии. Ловите момент, делайте выгодные покупки и радуйте себя и близких замечательными подарками!Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������