BLACK FRIDAY в фирменном магазине Garmin

BLACK FRIDAY в фирменном магазине Garmin 23.11.2016

Друзья, акция продлена до 27.11.2016!
Черная Пятница в фирменном магазине Garmin продолжается. Это значит, что на ряд девайсов от Garmin вас ждут скидки до 40%. Если вы давно присматриваете себе хороший навигатор или умные часы, но не решаетесь на покупку из-за высокой стоимости, у вас есть шанс приобрести полезный и надежный гаджет практически по оптовой цене.

Стартуем 25 ноября 2016 в ночь с четверга на пятницу ровно в 00.00. На осуществление выгодной покупки у вас будет 3 дня до вечера воскресенья 23.59.00. Заказы на акционные товары, размещенные в это время на сайте garmin.ua, будут обработаны по соответствующим ценам. Физический магазин Garmin в пятницу работает до 23.59.00, в субботу-воскресенье в обычном режиме.

Примите к сведению, что количество гаджетов, участвующих в распродаже, ограничено. Скидки будут действовать только пока товар есть в наличии. Ловите момент, делайте выгодные покупки и радуйте себя и близких замечательными подарками!Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!