Акция! При покупке ЗУ CTEK MXS 7.0 - переходник Cig Socket в подарок

Акция! При покупке ЗУ CTEK MXS 7.0 - переходник Cig Socket в подарок 05.02.2016

Дорогие покупатели!
Мы рады сообщить, что с 8 февраля, при покупке многофункционального зарядного устройства для 12 В батарей СТЕК MXS 7.0, Вы получаете в подарок специальный переходник CTEK Cig Socket, с помощью которого Вы сможете заряжать GPS-навигаторы, мобильные телефоны и прочие устройства посредством АКБ вашего автомобиля. Универсальный разъем Cig Socket подходит для всех стандартных 12В разъемов.

Основные функции ЗУ CTEK MXS 7.0:

  • Специальный режим Supply, в котором ЗУ CTEK MXS 7.0 служит источником питания и позволяет отсоединить аккумулятор без потери важных настроек;
  • Диагностика батареи с индикацией возможности аккумулятора принимать и удерживать заряд;
  • Функция восстановления, которая вернет к жизни сульфатированные и глубоко разряженные батареи;
  • Уникальный режим профилактики;
  • Режим для зарядки в холодное время года (ниже +5 °C) и AGM батарей (например Optima).

Переходник CTEK Cig Socket

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!