В продажу поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT

В продажу поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT 27.03.2015

В фирменный магазин Garmin поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT c картой Украины НавЛюкс и картой Европы.

Навигатор оснащен большим 7-дюймовым экраном и динамиками экстра громкости, что обеспечивает прекрасное обозрение, а также отличную слышимость при повышенном шуме на дорогах.

Смотреть подробные характеристики автонавигатора Garmin dezl 770LMT

Dezl 770LMT - первый автонавигатор для грузовых машин, получивший пакет элитных функций от Garmin, среди которых навигационные инструкции Garmin Real Directions, бесплатная дорожная информация Digital Traffic, информирование о ближайших заправочных станциях, ресторанах, магазинах и пр. в функции Up Ahead, обширная база данных Foursquare и многое другое. Помимо этого, навигатор предоставляет информацию по состоянию дорог и возможных ограничениях, а также содержит объекты POI, предназначенные исключительно для водителей грузовых машин (это остановки грузового транспорта, паркинги, весовые и заправочные станции, гостиницы и прочее).


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!