(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

В продажу поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT

27.03.2015
В продажу поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT

В фирменный магазин Garmin поступил автонавигатор для грузовых машин Garmin dezl 770LMT c картой Украины НавЛюкс и картой Европы.

Навигатор оснащен большим 7-дюймовым экраном и динамиками экстра громкости, что обеспечивает прекрасное обозрение, а также отличную слышимость при повышенном шуме на дорогах.

Смотреть подробные характеристики автонавигатора Garmin dezl 770LMT

Dezl 770LMT - первый автонавигатор для грузовых машин, получивший пакет элитных функций от Garmin, среди которых навигационные инструкции Garmin Real Directions, бесплатная дорожная информация Digital Traffic, информирование о ближайших заправочных станциях, ресторанах, магазинах и пр. в функции Up Ahead, обширная база данных Foursquare и многое другое. Помимо этого, навигатор предоставляет информацию по состоянию дорог и возможных ограничениях, а также содержит объекты POI, предназначенные исключительно для водителей грузовых машин (это остановки грузового транспорта, паркинги, весовые и заправочные станции, гостиницы и прочее).


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������