(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin

23.01.2009
Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin

Компания Garmin, мировой лидер в области GPS-навигации, представила бесплатное обновление прошивки с функцией ecoRoute, позволяющей водителю экономить деньги и топливо, а также внести свой вклад в охрану окружающей среды.

“Использование ecoRoute на вашем автонавигаторе, позволит выработать более экономный стиль вождения, тем самым нанося меньший вред окружающей среде и экономя деньги”, сказал Ден Бартел (Dan Bartel), вице-президент компании Garmin по продажам в мире.

В дополнение к опциям "минимальное время" и "кратчайшее расстояние", появляется вариант "экономия топлива". Отчеты о расходе топлива и километражу информируют о текущем режиме эксплуатации. Для корректной работы изначально необходимо заполнить профиль автомобиля, указав ключевые параметры в специальном меню. Обновление доступно для моделей серий nuvi 2x5 и nuvi 7x5.

Обновление производится через Интернет посредством программы WebUpdater.

ecoRoute
Отчет о топливе

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������