Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin

Экономьте бензин с ecoRoute – новая функция для автомобильных навигаторов Garmin 23.01.2009

Компания Garmin, мировой лидер в области GPS-навигации, представила бесплатное обновление прошивки с функцией ecoRoute, позволяющей водителю экономить деньги и топливо, а также внести свой вклад в охрану окружающей среды.

“Использование ecoRoute на вашем автонавигаторе, позволит выработать более экономный стиль вождения, тем самым нанося меньший вред окружающей среде и экономя деньги”, сказал Ден Бартел (Dan Bartel), вице-президент компании Garmin по продажам в мире.

В дополнение к опциям "минимальное время" и "кратчайшее расстояние", появляется вариант "экономия топлива". Отчеты о расходе топлива и километражу информируют о текущем режиме эксплуатации. Для корректной работы изначально необходимо заполнить профиль автомобиля, указав ключевые параметры в специальном меню. Обновление доступно для моделей серий nuvi 2x5 и nuvi 7x5.

Обновление производится через Интернет посредством программы WebUpdater.

ecoRoute
Отчет о топливе

Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.