Беспроводной Bluetooth эхолот Deeper

 Беспроводной Bluetooth эхолот Deeper 05.05.2014

Эхолот Deeper предназначен как для любителей, так и для профессионалов. Эхолот совместим с планшетами и смартфонами которые поддерживают операционные системы Android 2.3+ и iOS 5.0+.

Эхолот сам включается при попадании в воду. Вы прикрепляете Deeper к леске/шнуру и забрасываете в то место, которое планируете изучить. После попадания в воду Deeper, с помощью Bluetooth, сразу же начинает отправлять данные о глубине, температуре и наличии рыбы. Забросить эхолот можно как с берега/моста, так и с лодки.


Основные характеристики эхолота Deeper:


Размер: Шар диаметром 65 мм
Вес: 100 г
Материал корпуса: Прочный ABS пластик
Совместимость: Устройства с ОС Android 2.3+ и iOS 5.0+
Подключение: Беспроводная связь Bluetooth
Дальность действия: До 40 м
Max/Min глубина: 40 м / 0.5 м
Сенсор температуры: Отображение с точностью до целых градусов
Рабочая температура: от -20C до +40C
Питание: Литий-полимерный аккумулятор 3.7V
Зарядное устройство: Адаптер 110V / 240V. Разъём Micro USB
Тип эхолота: Двухлучевой 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Время работы: ~ 4 часа непрерывно на частоте 290kHzПовернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.