(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Беспроводной Bluetooth эхолот Deeper

05.05.2014
 Беспроводной Bluetooth эхолот Deeper

Эхолот Deeper предназначен как для любителей, так и для профессионалов. Эхолот совместим с планшетами и смартфонами которые поддерживают операционные системы Android 2.3+ и iOS 5.0+.

Эхолот сам включается при попадании в воду. Вы прикрепляете Deeper к леске/шнуру и забрасываете в то место, которое планируете изучить. После попадания в воду Deeper, с помощью Bluetooth, сразу же начинает отправлять данные о глубине, температуре и наличии рыбы. Забросить эхолот можно как с берега/моста, так и с лодки.


Основные характеристики эхолота Deeper:


Размер: Шар диаметром 65 мм
Вес: 100 г
Материал корпуса: Прочный ABS пластик
Совместимость: Устройства с ОС Android 2.3+ и iOS 5.0+
Подключение: Беспроводная связь Bluetooth
Дальность действия: До 40 м
Max/Min глубина: 40 м / 0.5 м
Сенсор температуры: Отображение с точностью до целых градусов
Рабочая температура: от -20C до +40C
Питание: Литий-полимерный аккумулятор 3.7V
Зарядное устройство: Адаптер 110V / 240V. Разъём Micro USB
Тип эхолота: Двухлучевой 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Время работы: ~ 4 часа непрерывно на частоте 290kHzПовернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������