Евросоюз расследует сделку между TomTom и TeleAtlas

Евросоюз расследует сделку между TomTom и TeleAtlas 30.11.2007

Комиссия Евросоюза начала расследование предполагаемой покупки компании TeleAtlas фирмой TomTom, заявляя, что потребители могут пострадать, если производитель навигаторов завладеет одним из двух основных изготовителей электронных карт.

«Углубленное расследование», которое закончится не позднее 17 апреля будущего года, началось из-за «серьезных сомнений в том, что приобретение TeleAtlas компанией TomTom сильно помешает эффективной конкуренции на территории европейской экономической зоны». Из-за некоторых событий (Nokia пытается купить NAVTEQ, Garmin отказывается от услуг TeleAtlas), это расследование несомненно имеет смысл с точки зрения свободы торговли, так что голландской компании вряд ли удастся избежать предоставления лицензий на карты другим производителям навигационного оборудования.

В ответ на заявление комиссии, компания TomTom приняла решение продлить свой опцион на покупку акций TeleAtlas до 31 марта 2008 года, с правом дальнейшего продления, если определенные условия не будут выполнены.

Источник: GPSclub.ru


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!