(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Откройте для себя фотографии с привязкой к местности на портале «Garmin Connect Photos»

05.09.2008

Портал «Garmin Connect Photos» выводит планирование маршрута и навигацию на качественно новый уровень. Не вставая из-за компьютера, Вы можете виртуально исследовать новую для себя область благодаря огромной коллекции фотографий с привязкой к местности от сервиса «Google Panoramio». Как и путевые точки, каждая фотография располагает GPS-координатами.

Чтобы посетить увиденное место, достаточно просто добавить фотографию в свою корзину (по аналогии с интернет-магазином). После этого Вы сможете отправить выбранные фотографии на свое устройство, подключив его к компьютеру посредством USB-кабеля. На навигаторе фотографии появятся в рубрике «Куда/Избранное».

Для работы с порталом необходимы: учетная запись на «myGarmin», специальный плагин под названием «Garmin Communication» и одно из перечисленных устройств, поддерживающих данную функцию: nuvi 205, 205W, 255, 255W, 265T, 265WT, 275T, 755T, 765T, 775T, 785T, 850, 880 и 5000.

Примечание: согласно договоренности с сервисом panoramio, установлено ограничение на загрузку фотографий в количестве 50 шт. в день.

Garmin Connect Photos
Garmin Connect Photos

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������