Откройте для себя фотографии с привязкой к местности на портале «Garmin Connect Photos»

05.09.2008

Портал «Garmin Connect Photos» выводит планирование маршрута и навигацию на качественно новый уровень. Не вставая из-за компьютера, Вы можете виртуально исследовать новую для себя область благодаря огромной коллекции фотографий с привязкой к местности от сервиса «Google Panoramio». Как и путевые точки, каждая фотография располагает GPS-координатами.

Чтобы посетить увиденное место, достаточно просто добавить фотографию в свою корзину (по аналогии с интернет-магазином). После этого Вы сможете отправить выбранные фотографии на свое устройство, подключив его к компьютеру посредством USB-кабеля. На навигаторе фотографии появятся в рубрике «Куда/Избранное».

Для работы с порталом необходимы: учетная запись на «myGarmin», специальный плагин под названием «Garmin Communication» и одно из перечисленных устройств, поддерживающих данную функцию: nuvi 205, 205W, 255, 255W, 265T, 265WT, 275T, 755T, 765T, 775T, 785T, 850, 880 и 5000.

Примечание: согласно договоренности с сервисом panoramio, установлено ограничение на загрузку фотографий в количестве 50 шт. в день.

Garmin Connect Photos
Garmin Connect Photos

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!