Лучший гаджет 2012 года* Garmin fenix в продаже!

Лучший гаджет 2012 года* Garmin fenix в продаже! 25.04.2013

Сообщаем о поступлении в продажу наручных GPS-часов Garmin fenix, предназначенных для активных путешественников, таких как альпинисты, велосипедисты, охотники и туристы.

Часы fēnix с альтиметром, барометром и компасом устойчивы к эксплуатации в самых тяжелых условиях, благодаря сочетанию ударопрочного корпуса и защищенного минерального стекла, устойчивого к появлению царапин. GPS-часы fenix имеют широкий набор навигационных инструментов, позволяющих пользователю планировать свои путешествия, создавать маршруты и сохранять путевые точки.

GPS-часы fenix способны выдерживать погружение на глубину до 50 метров и имеют срок службы аккумулятора до 50 часов в режиме GPS (зависит от параметров настройки), и до 6 недель в режиме часов. В таком режиме пользователю доступны такие функции как будильник, звуковые, вибрационные оповещения, таймер, секундомер и мировые часы с возможностью отображения сразу нескольких часовых поясов.

Подробнее о часах Garmin fenix...

*по версии National Geographic


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.