(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Garmin dezl 760LMT в продаже!

20.05.2013
Garmin dezl 760LMT в продаже!

Сообщаем о поступлении в продажу навигатора для грузовых машин dēzl 760LMT, с невиданными до сих пор характеристиками и 7" дисплеем.

С предустановленными детальными картами, dēzl 760LMT создает маршруты с четкими голосовыми инструкциями (динамик с повышенной громкостью) при движении от поворота к повороту, учитывая высоту, ширину, вес, опасность перевозимых грузов и другие важные особенности.

Функция Active Lane Guidance позволяет разделить экран на две части, заранее отображая нужную полосу движения при повороте, перекрестке или выезде с трассы на одной из них.

Garmin dezl 760 LMT отображает предупреждения об опасности, такие как низкие ветви деревьев и содержит точки интереса (POI), которые на самом деле важны профессиональному водителю: остановки грузового транспорта, паркинги и многое другое. Если перевозки – ваш бизнес, доверьтесь навигации, которая доставляет так же хорошо как и Вы!

Подробнее о GPS-навигаторе Garmin dezl 760...


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������