Garmin dezl 760LMT в продаже!

Garmin dezl 760LMT в продаже! 20.05.2013

Сообщаем о поступлении в продажу навигатора для грузовых машин dēzl 760LMT, с невиданными до сих пор характеристиками и 7" дисплеем.

С предустановленными детальными картами, dēzl 760LMT создает маршруты с четкими голосовыми инструкциями (динамик с повышенной громкостью) при движении от поворота к повороту, учитывая высоту, ширину, вес, опасность перевозимых грузов и другие важные особенности.

Функция Active Lane Guidance позволяет разделить экран на две части, заранее отображая нужную полосу движения при повороте, перекрестке или выезде с трассы на одной из них.

Garmin dezl 760 LMT отображает предупреждения об опасности, такие как низкие ветви деревьев и содержит точки интереса (POI), которые на самом деле важны профессиональному водителю: остановки грузового транспорта, паркинги и многое другое. Если перевозки – ваш бизнес, доверьтесь навигации, которая доставляет так же хорошо как и Вы!

Подробнее о GPS-навигаторе Garmin dezl 760...


Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.