Обновление Garmin Mobile XT v5

Обновление Garmin Mobile XT v5 29.09.2008

Компания Garmin выпустила очередное, пятое по счету, бесплатное обновление для своего продукта Garmin's Mobile XT для PDA и смартфонов с GPS. Интерфейс и отображение карт были улучшены на манер последних версий автомобильных навигаторов, таких как nuvi 2x5 и nuvi 7x5. Программой отображаются скоростные ограничения, трафик движения, но хочется особенно отметить наличие нового сервиса "Garmin Online".

В предыдущих версиях Garmin Mobile XT уже были трафик, погода. К этому списку v5 добавляет расписание аэропортов и доступ к фотографиям Panoramio (банк фотографий с привязкой к карте). Совершенно новым является появление сервиса "Google Search". Напечатав свой запрос в навигаторе, как на домашнем компьютере, вы получите от  серверов Google список совпадений по запрашиваемым данным с адресами, телефонами и  GPS-координатами объекта. Вероятно, с этой новой функцией преимущество Garmin перед другими PDA будет подавляющим.

Скачать обновление можно по этой ссылке.

По материалам GPSclub.ru

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!