(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Обновление Garmin Mobile XT v5

29.09.2008
Обновление Garmin Mobile XT v5

Компания Garmin выпустила очередное, пятое по счету, бесплатное обновление для своего продукта Garmin's Mobile XT для PDA и смартфонов с GPS. Интерфейс и отображение карт были улучшены на манер последних версий автомобильных навигаторов, таких как nuvi 2x5 и nuvi 7x5. Программой отображаются скоростные ограничения, трафик движения, но хочется особенно отметить наличие нового сервиса "Garmin Online".

В предыдущих версиях Garmin Mobile XT уже были трафик, погода. К этому списку v5 добавляет расписание аэропортов и доступ к фотографиям Panoramio (банк фотографий с привязкой к карте). Совершенно новым является появление сервиса "Google Search". Напечатав свой запрос в навигаторе, как на домашнем компьютере, вы получите от  серверов Google список совпадений по запрашиваемым данным с адресами, телефонами и  GPS-координатами объекта. Вероятно, с этой новой функцией преимущество Garmin перед другими PDA будет подавляющим.

Скачать обновление можно по этой ссылке.

По материалам GPSclub.ru

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������