Компания Garmin подписала договор о намерениях по поводу приобретения своего дистрибьютора в Швеции

Компания Garmin подписала договор о намерениях по поводу приобретения своего дистрибьютора в Швеции 08.10.2008

Компания Garmin 3 октября 2008 года объявила о подписании договора о намерениях с компанией Sportmanship International AB, своего дистрибьютора в Швеции, по поводу приобретения данной компании. Завершение сделки намечено на декабрь 2008 г.

Д-р Мин Као (Dr. Min Kao), председатель и исполнительный директор компании Garmin, сказал “Компания Sportmanship была успешной в становлении лидерских позиций бренда Garmin на рынке портативных GPS-устройств (PND). Мы ожидаем от сделки импульса к дальнейшей консолидации рынка и увеличению доли продукции Garmin на рынке Швеции и всего северного региона.”

Кристофер Йохансон (Christer Johansson), управляющий директор компании Sportmanship Invest AB, сказал: “Мы гордимся нашим успехом в продвижении продукции Garmin на рынок и надеемся, что полная интеграция в семью Garmin поможет использовать дополнительные ресурсы и возможности для дальнейшего увеличения доли Garmin.”

Финансовые условия сделки не разглашаются. После поглощения компании Sportmanship, ожидается смена названия на Garmin Sweden AB. Компания сохранит свой менеджмент и персонал, состоящий из почти 30 человек.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!