(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Garmin RoadTrip - для Вашего Mac

12.09.2008
Garmin RoadTrip - для Вашего Mac

В то время пока шли разработки Bobcat, самой большой проблемой была скорость приложения. Панорамирование карты, изменение размера окна и адресный поиск были ужасно медленными.

Остался лишь одни серьезный недостаток в программе. Графическое представлении "collections" (папки) и "items” в этой папке, таких как маршруты, треки и точки маршрута, должно быть пересмотрено.

Не совсем наглядна зависимость между папками/коллекциями и их связанными элементами. В результате можно случайно удалить некоторые файлы, даже не смотря на предупреждающее сообщение.

При использовании RoadTrip (и Bobcat) для построения маршрута, перенесения логов треков и точек маршрута с портативного навигатора Oregon и с автомобильных GPS-навигаторов nuvi 200 и 700 подтверждена устойчивость приложения Garmin.

Если Вы один из многих пользователей Mac, которые жаловались на отсутствие поддержки от Garmin, то с RoadTrip можете забыть об этом.

GPSclub.ru

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������