В продажу поступила экшн-камера Garmin VIRB XE

В продажу поступила экшн-камера Garmin VIRB XE 01.12.2015

В фирменный магазин Garmin поступила экшн-камера Garmin VIRB XE с расширенными возможностями фото- и видеосъемки.

Модель VIRB XE поддерживает видеосъемку в форматах 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 и 480p240 со стабилизацией изображения и различными уровнями масштабирования, что само по себе гарантирует великолепное качество отснятого материала. Расширенный ручной режим предоставляет владельцу камеры неограниченные возможности для творчества: можно вручную регулировать баланс белого, настраивать цвета, резкость изображения, ISO, вилку экспозиции и многое другое. Серийная фотосъемка с частотой 30 кадров в секунду позволит снимать поистине уникальные кадры.

Экшн-камера Garmin VIRB XE разработана с учетом самых экстремальных условий эксплуатации. Благодаря гидроизолированному корпусу камеру можно погружать на глубину до 50 метров, а водоотталкивающий объектив позволяет снимать видео и делать качественные фотографии под водой. 

Если во время активного отдыха вы случайно потеряете вашу VIRB XE, ее последнее GPS-местоположение всегда можно отследить с помощью мобильного приложения VIRB mobile.

Купить экшн-камеру Garmin VIRB XE в фирменном магазине Garmin.


Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.