(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Garmin входит на рынок мобильных телефонов?

18.10.2007

В начале месяца мобильный магнат Nokia объявил о своем желании приобрести Navteq, одного из лидеров в области производства карт для GPS-навигаторов. Теперь ситуация может обернуться так, что Garmin, использовавший карты Navteq в своих продуктах, станет одним из серьезных конкурентов Nokia.

Вполне возможно, что уже в следующем году мы сможем подержать в руках новый телефон от Garmin, естественно, включающий в себя GPS-возможности. И это не пустые предположения. Особенно, если учесть тот факт, что для компании это будет уже не первой попыткой: в далеком 1999 году Garmin представила первый в мире GPS-совместимый телефон NavTalk, однако он не получил большого распространения, продавался исключительно в Европе и уже на следующий год его производство прекратилось.

Тем не менее, ситуация на рынке GPS-девайсов сейчас очень острая, поэтому утверждать что-либо наверняка просто невозможно: события развиваются очень быстро и непредсказуемо. Поэтому будем ждать очередных новостей.

Источник: GPSclub.ru


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������