Garmin входит на рынок мобильных телефонов?

18.10.2007

В начале месяца мобильный магнат Nokia объявил о своем желании приобрести Navteq, одного из лидеров в области производства карт для GPS-навигаторов. Теперь ситуация может обернуться так, что Garmin, использовавший карты Navteq в своих продуктах, станет одним из серьезных конкурентов Nokia.

Вполне возможно, что уже в следующем году мы сможем подержать в руках новый телефон от Garmin, естественно, включающий в себя GPS-возможности. И это не пустые предположения. Особенно, если учесть тот факт, что для компании это будет уже не первой попыткой: в далеком 1999 году Garmin представила первый в мире GPS-совместимый телефон NavTalk, однако он не получил большого распространения, продавался исключительно в Европе и уже на следующий год его производство прекратилось.

Тем не менее, ситуация на рынке GPS-девайсов сейчас очень острая, поэтому утверждать что-либо наверняка просто невозможно: события развиваются очень быстро и непредсказуемо. Поэтому будем ждать очередных новостей.

Источник: GPSclub.ru


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!