(044)299 85 07
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
shop@garmin.ua
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Cб 9-18; Нд - вих.
(044)299 85 04 відділ оптових продажів
 
Кошик порожній

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

29.09.2021

Компанія Garmin, світовий лідер у сфері GPS-навігації та морської електроніки, сповістила, що всьоме отримала звання виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки (NMEA) на щорічній церемонії нагородження, яка відбулася 23 вересня в Орландо, штат Флорида. Престижною нагородою «Виробник року» вшановується найвідоміша компанія в галузі морської електроніки за досконалість у наданні сервісних послуг та підтримку у своїй галузі виробництва.

Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA

Крім цього, Garmin отримала п'ять нагород NMEA Product of Excellence (відмінний продукт) за багатофункціональний дисплей (MFD), автопілот, морський супутниковий комунікатор, акустичну систему та мобільний додаток. Вищезазначені нагороди присуджують співробітники компаній-дистриб’юторів NMEA, які спеціалізуються на встановленні морської електроніки, кваліфіковані технічні фахівці NMEA, а також інші виробники морської електроніки.

«Ми неймовірно щасливі отримати звання виробника року NMEA і мати так багато продуктів, відзначених топовими нагородами у своїх категоріях», - сказав Ден Бартел, віцепрезидент відділу глобальних продажів Garmin. «Дані нагороди виходять далеко за межі продукції, вони уособлюють стійке прагнення компанії Garmin до досконалості та надійності серед наших колег по галузі та клієнтів, а також є справжнім свідченням роботи й відданості всієї нашої команди».

Пристрої Garmin, відзначені нагородою Product of Excellence (відмінний продукт):

Мультифункціональний дисплей GPSMAP® 8616xsv. Це 16-дюймовий картплоттер з Full HD IPS екраном та мультитач управлінням. Включає попередньо завантажені карти BlueChart® g3 та LakeVü g3 з інтегрованими даними Navionics® і технологією Auto Guidance. Ехолот-картплоттер GPSMAP 8616xsv пропонує мореплавцям виняткову деталізацію з вбудованою підтримкою широкого спектра традиційних сонарів CHIRP та інших скануючих сонарів, включаючи сонари реального часу Panoptix, Ultra High-Definition scanning sonar, а також власника премії «NMEA технологія року 2018», трансдьюсер Panoptix LiveScope™. Це сьома поспіль нагорода Garmin у даній категорії.

Гідравлічний автопілот Reactor™ 40 Hydraulic Autopilot зі SmartPump v2. Reactor був першою рекреаційною системою автопілота Garmin, яка використовувала технологію AHRS і може похвалитися зручністю, гнучкою установкою та багатьма іншими функціями, цінними для будь-якого судна. Дев'ять років поспіль Garmin посідає перше місце в категорії автопілотів.

Морський супутниковий комунікатор GPSMAP 86sci. З преміальним морським портативним навігатором, оснащеним функціоналом inReach, мореплавці можуть залишатись на зв’язку по всьому світу, незалежно від того, як далеко від берега вони знаходяться. За необхідності пристрій дозволяє надсилати SOS-повідомлення у цілодобовий центр коригування екстрених ситуацій завдяки 100% покриттю глобальної супутникової мережі Iridum®. Навігатор GPSMAP 86sci включає попередньо завантажену картографію Bluechartg3 і може підключатись до бортових картплоттерів та інструментів Garmin для передачі актуальної інформації про човен, забезпечуючи кращу інформованість та зручність.

Мультимедійна система Fusion® Apollo™ RA770. Перше в світі морське стерео з сенсорним екраном, оснащене технологією Apple AirPlay®, Wi-Fi та можливістю мережевої трансляції аудіо. Це вже шоста перемога Garmin у даній категорії.

Безкоштовний мобільний додаток ActiveCaptain® «все-в-одному» для мореплавців. ActiveCaptain включає бездоганну систему управління контентом, включно з картографією, автоматичним оновленням ПЗ, інструментами планування, сервісами, що підключаються та багато чим іншим. Цьогорічна нагорода продовжує серію перемог Garmin у даній категорії до семи років.

Раніше минулого тижня компанія Garmin була визнана ТОП-10 серед найбільш інноваційних морських компаній 2021 року за версією Soundings Trade Only. У цій номінації вшановуються прогресивно налаштовані компанії, які змінюють майбутнє морської галузі за допомогою нових ініціатив, процесів, технологій тощо. Це вже четвертий рік поспіль, коли Garmin потрапляє до цього престижного списку.Повернення до списку

Актуальні новини

Користувачі з цукровим діабетом зможуть переглядати дані глюкометра безперервної дії Dexcom на своїх смартгодинниках або велокомп'ютерах Garmin, навіть під час тренування 20.10.2021 Користувачі з цукровим діабетом зможуть переглядати дані глюкометра безперервної дії Dexcom на своїх смартгодинниках або велокомп'ютерах Garmin, навіть під час тренування
Garmin представила додатки Dexcom Connect IQ. Вони дають можливість користувачам глюкометра безперервної дії (ГБД) Dexcom G6, які мають діабет 1 чи 2 типу, швидко переглядати рівень і динаміку зростання глюкози прямо на сумісному смартгодиннику або велокомп’ютері Garmin.
Суперціна на бігові годинники для спортсменів всіх рівнів підготовки Forerunner 55 05.10.2021 Суперціна на бігові годинники для спортсменів всіх рівнів підготовки Forerunner 55
Використовуйте їх для відстеження статистики занять, вдосконалення своїх результатів та досягнення мети найкоротшим шляхом. Тренуйтесь разом з попередньо завантаженими спортивними програмами, відстежуйте їх параметри, отримуйте персональні плани тренувань та корисні підказки, створені на основі історії ваших занять і рівня фізичної підготовки.
Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA 29.09.2021 Garmin сьомий рік поспіль отримує звання Виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки NMEA
Також Garmin була визнана найбільш інноваційною компанією-виробником морського обладнання на щорічній церемонії Soundings Trade Only Awards.