Новый GPS-чипсет Teseo в устройствах Garmin

Новый GPS-чипсет Teseo в устройствах Garmin 27.08.2007

Как сообщила STMicroelectronics, новый GPS-движок Teseo для использования в соответствующих навигационных устройствах и GPS-приемниках от Garmin готов к запуску в массовое производство. До этого момента существовало устоявшееся мнение о существовании одного лишь SiRF Star III на рынке навигаторов, однако, благодаря высокой степени чувствительности нового чипа совершенно точно можно сказать, что мы уже не вернемся в те времена, когда сигнал терялся при проезде под кронами деревьев.

Новая платформа сочетает в себе высокую эффективность и низкую себестоимость наряду с повышенной производительностью и расширенной функциональностью. Внедрение этих новых разработок компании позволит улучшить чувствительность отслеживания навигационных систем, имеющих встроенную антенну и расположенных в близости с лобовым стеклом автомобиля, что препятствует в некоторой мере приёму сигнала.

Новый чип будет поддерживать различные спутниковые системы, в частности WAAS или EGNOS. Это позволит обеспечить дополнительную надёжность устройств и в 50% случаев определение цели с точностью до 2 метров. А также GPS-чип Teseo будет полностью совместим с будущей европейской системой навигации Galileo.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!