Новая серия универсальных GPS-навигаторов от Garmin – nuvi 5xx

Новая серия универсальных GPS-навигаторов от Garmin – nuvi 5xx 23.07.2008

На выставке «British International Motor Show» в Великобритании, компания Garmin официально анонсировала новую серию универсальных GPS-навигаторов nuvi 5xx.
Этот мультирежимный многоцелевой навигатор является первым портативным устройством, предназначенным для навигации в пешеходном, мото/вело, автомобильном режимах и на воде. Это по-настоящему универсальный GPS, выполненный во влагозащищенном корпусе с 3,5-дюймовым сенсорным экраном и весом всего в 215 г. Срок работы батареи – до 8 часов без подзарядки.
Помимо стандартных функций автомобильного навигатора, которые включают в себя планирование/построение маршрута и голосовые подсказки, прибор поддерживает режим отображения рельефа, оснащен компасом и фиксирует пройденный маршрут.
Для большего удобства пользования предусмотрен широкий выбор креплений на все случаи жизни.

Навигатор nüvi 510 ориентирован на городских скутеристов. Он оснащен специальным креплением и «односторонним» Bluetooth, предназначенным исключительно для передачи голосовых подсказок. Приборы nüvi 500 и nuvi 510 поставляются с предустановленными региональными картами, в то время как nüvi 550 будет располагать картами Европы и Украины.

Навигаторы nuvi 500, nuvi 510 и nuvi 550 готовы к вашему активному образу жизни!

Ожидаются в продаже в октябре 2008 г.

Garmin nuvi 5xx Garmin nuvi 5xx Garmin nuvi 5xx
Garmin nuvi 5xx Garmin nuvi 5xx Garmin nuvi 5xx

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!