(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Навигационный комплект Garmin для автомобилей Ford

11.02.2008
Навигационный комплект Garmin для автомобилей Ford

Компания Garmin заключила соглашение с концерном Ford на поставку навигационных систем Ford Work Solutions для пикапов серии F и фургонов серии E. Этот договор является частью программы по модернизации и улучшению пикапов Ford, для того, чтобы превратить их в мобильные офисы для разъездных работников.

Согласно достигнутой договоренности, Garmin будет поставлять навигационные компоненты и ПО для комплекса Ford Work Solution. В состав комплекса входит автомобильный компьютер, оснащенный высокоскоростным подключением к Интернету, который кроме навигации обеспечит доступ к онлайн-сервисам Garmin, что предоставит возможность получать данные о трафике, погоде и ценам на топливо.

С помощью навигационного комплекта, вы всегда можете определить место вашего территориального размещения на карте, точно увидеть самые близкие объекты, которые находятся неподалеку от вас (АЗС, больницы, отели, СТО, рестораны и т.п.), функции планирования и расчета своего маршрута, а также сохранение их в памяти. Кроме того, автоматически можно выполнять расчет эффективного и перерасчет нового маршрутов.

Первые пикапы F-150 модели 2009 года оснащенные Ford Work Solution поступят в продажу этой осенью. Цена на них пока не разглашается.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������