НАВИОНИКА - официальный дистрибьютор GARMIN в Украине!

НАВИОНИКА - официальный дистрибьютор GARMIN в Украине! 24.04.2007

Компания НАВИОНИКА работает на украинском рынке с 2002 года и является дистрибьютором навигационного оборудования и товаров для потребительского, морского и авиационного рынка.

Поставляемые приборы и технологии используются в авиации, судовождении, автовождении, OEM, туризме и других областях.

НАВИОНИКА предлагает лучшее оборудование признанных мировых производителей с превосходным качеством и наилучшей ценой. С момента создания нашей компании мы успешно сотрудничаем с крупнейшими мировыми производителями. По результатам последних лет «Навионика» является компанией №1 по продажам GPS-навигаторов и эхолотов в Украине.

В апреле 2007 года компания НАВИОНИКА получила статус официального дистрибьютора продукции GARMIN на территории Украины.

Переговоры длившиеся с 2002 по 2007 год получили свое логическое завершение: GARMIN объявила о ее выборе - лидер рынка навигационных систем в Украине, компания НАВИОНИКА - официальный дистрибьютор продукции GARMIN на территории Украины!

Ссылка на официальный сайт компании Garmin

Наш адрес:
ООО «Навионика»
02098, Украина, г.Киев, просп. П.Тычины, 4
тел. +38 (044) 554-20-11
факс. +38 (044) 554-26-86
Посмотреть карту проезда >>


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!