В продажу поступили GPS - часы для игры в гольф Approach S4

В продажу поступили GPS - часы для игры в гольф Approach S4 25.04.2014

Рады сообщить о поступлении в продажу специализированных GPS-часов для игры в гольф - Approach S4.
Новинка обладает весьма обширным функционалом и станет незаменимым помощником для любителей провести время за данной игрой.
В частности, S4 поставляются с 30 000 загруженных международных полей для гольфа, включая 7 полей по территории Украины. Модель позволяет владельцу с идеальной точностью рассчитать дистанцию к любой части поля или препятствию, вручную размещать позиции лунок на поле, а также отслеживать дальность каждого удара, благодаря специальной функции Measure Shot. Не менее интересным является наличие цифровой счетной карточки, позволяющей вести статистику игры и оценивать результаты каждого раунда.

Подробнее о GPS-часах для гольфа Approach S4

С Approach S4 Вам больше не придется брать с собой смартфон на площадку. Подключив устройство к вашему IPhone, Вы можете видеть информацию о пропущенных звонках, получать e-mail и SMS, даже если Вы находитесь на середине фервея.

Стильные и удобные S4 можно носить в любую погоду - их корпус обладает повышенной защитой и выдерживает погружение в воду на глубину до 10 метров. Сенсорный дисплей поддерживает управление в перчатках, а заряда аккумулятора хватит на 10 часов работы в режиме игры и 6 недель в режиме обычных часов.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!