(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже

06.11.2014
Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже

Рады сообщить о поступлении в продажу видеорегистраторов Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20.

Обе камеры оснащены HD LCD-экраном диагональю 2.3", широкоугольным объективом, встроенным акселерометром и микрофоном, позволяющим записывать звук внутри автомобиля.

Запись поездки производится в формате 1080p, 720p или WVGA. При помощи встроенного акселерометра происходит автоматическое сохранение предыдущей, текущей и последующей видеозаписи столкновений и аварий. Таким образом фиксируется полная картина происшествия.

Модель Dash Cam 20 дополнительно оснащена модулем GPS, что позволяет ей точно записывать не только время, но и место ДТП. Следовательно, при возникновении внештатной ситуации, Вы будете точно знать, где и когда произошел инцидент. Кроме этого, на компьютере можно просмотреть координаты, дату, время, скорость и направление поездки.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������