Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже

Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже 06.11.2014

Рады сообщить о поступлении в продажу видеорегистраторов Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20.

Обе камеры оснащены HD LCD-экраном диагональю 2.3", широкоугольным объективом, встроенным акселерометром и микрофоном, позволяющим записывать звук внутри автомобиля.

Запись поездки производится в формате 1080p, 720p или WVGA. При помощи встроенного акселерометра происходит автоматическое сохранение предыдущей, текущей и последующей видеозаписи столкновений и аварий. Таким образом фиксируется полная картина происшествия.

Модель Dash Cam 20 дополнительно оснащена модулем GPS, что позволяет ей точно записывать не только время, но и место ДТП. Следовательно, при возникновении внештатной ситуации, Вы будете точно знать, где и когда произошел инцидент. Кроме этого, на компьютере можно просмотреть координаты, дату, время, скорость и направление поездки.


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.