Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже

Видеорегистраторы Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20 в продаже 06.11.2014

Рады сообщить о поступлении в продажу видеорегистраторов Garmin Dash Cam 10 и Dash Cam 20.

Обе камеры оснащены HD LCD-экраном диагональю 2.3", широкоугольным объективом, встроенным акселерометром и микрофоном, позволяющим записывать звук внутри автомобиля.

Запись поездки производится в формате 1080p, 720p или WVGA. При помощи встроенного акселерометра происходит автоматическое сохранение предыдущей, текущей и последующей видеозаписи столкновений и аварий. Таким образом фиксируется полная картина происшествия.

Модель Dash Cam 20 дополнительно оснащена модулем GPS, что позволяет ей точно записывать не только время, но и место ДТП. Следовательно, при возникновении внештатной ситуации, Вы будете точно знать, где и когда произошел инцидент. Кроме этого, на компьютере можно просмотреть координаты, дату, время, скорость и направление поездки.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!