Новые навигаторы серии Montana в продаже!

Новые навигаторы серии Montana в продаже! 12.01.2012

Сообщаем о поступлении в продажу 3 новых моделей портативных навигаторов от Garmin серии Montana.

Эти защищенные мультирежимные навигаторы оборудованы цветным сенсорным дисплеем с диагональю 4”(!) и отличным качеством изображения даже при солнечном свете. Благодаря встроенному датчику ориентации устанавливается вертикальное или горизонтальное положение экрана, в зависимости от расположения навигатора.

Поддержка огромного количества подробных топографических, морских и дорожных карт Garmin позволяет использовать GPS-навигаторы этой серии как и пешком, так в автомобиле и лодке.

В комплекте литий-ионный аккумулятор со временем работы до 16 часов, также могут использоваться 3 батарейки AA, в этом случае время работы увеличивается до 22 часов. Кроме этого, Montana 650 и Montana 650t оснащены 5-ти мегапиксельной камерой. А Garmin Montana 650t поставляется с предзагруженными топографическими картами Европы.

Смотреть характеристики:

Garmin Montana 600
Garmin Montana 650

Garmin Montana 650t


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!