(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Новые навигаторы серии Montana в продаже!

12.01.2012
Новые навигаторы серии Montana в продаже!

Сообщаем о поступлении в продажу 3 новых моделей портативных навигаторов от Garmin серии Montana.

Эти защищенные мультирежимные навигаторы оборудованы цветным сенсорным дисплеем с диагональю 4”(!) и отличным качеством изображения даже при солнечном свете. Благодаря встроенному датчику ориентации устанавливается вертикальное или горизонтальное положение экрана, в зависимости от расположения навигатора.

Поддержка огромного количества подробных топографических, морских и дорожных карт Garmin позволяет использовать GPS-навигаторы этой серии как и пешком, так в автомобиле и лодке.

В комплекте литий-ионный аккумулятор со временем работы до 16 часов, также могут использоваться 3 батарейки AA, в этом случае время работы увеличивается до 22 часов. Кроме этого, Montana 650 и Montana 650t оснащены 5-ти мегапиксельной камерой. А Garmin Montana 650t поставляется с предзагруженными топографическими картами Европы.

Смотреть характеристики:

Garmin Montana 600
Garmin Montana 650

Garmin Montana 650t


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������