(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Новые победы Garmin Team и Dynamo Palmira

03.07.201730 июня в городе Днепр состоялся Чемпионат Украины по шоссейному велоспорту для категории "Мастерс" в гонке с раздельным стартом на 20 км. Второе место с результатом 26.46 занял представитель Garmin Team и Dynamo Palmira, Алексей Кочин. “Хотелось конечно выиграть, но слишком силён был соперник, которому я проиграл 29 секунд”- говорит Алексей.

Днем позже, 1 июля, состоялась групповая гонка "Gran Fondo Dnipro Race 2017" на 115 км. На старт вышло более 100 человек, несмотря на сложности, которые добавила погода: температура на солнце превышала 40 градусов. “За 30-35 км до финиша, уехал отрыв из 10 человек, в который попал и я. Были попытки порвать и эту группу, но всё же мы приехали на финиш с преимуществом более 5 минут от основной группы. Для меня всё сложилось удачно и я выиграл спринт из группы отрыва. Наконец пришла долгожданная победа” – подытожил чемпион.
Подробнее о заездах и тренировках Алексея Кочина, показателях с его Garmin Edge 1000, можно узнать через приложение Garmin Connect, подписавшись на Kochinaleksi.

Команда компании «Навионика», эксклюзивного дистрибьютора Garmin в Украине, искренне поздравляет Алексея и желает многих побед в будущем.Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������