Новые победы Garmin Team и Dynamo Palmira

03.07.201730 июня в городе Днепр состоялся Чемпионат Украины по шоссейному велоспорту для категории "Мастерс" в гонке с раздельным стартом на 20 км. Второе место с результатом 26.46 занял представитель Garmin Team и Dynamo Palmira, Алексей Кочин. “Хотелось конечно выиграть, но слишком силён был соперник, которому я проиграл 29 секунд”- говорит Алексей.

Днем позже, 1 июля, состоялась групповая гонка "Gran Fondo Dnipro Race 2017" на 115 км. На старт вышло более 100 человек, несмотря на сложности, которые добавила погода: температура на солнце превышала 40 градусов. “За 30-35 км до финиша, уехал отрыв из 10 человек, в который попал и я. Были попытки порвать и эту группу, но всё же мы приехали на финиш с преимуществом более 5 минут от основной группы. Для меня всё сложилось удачно и я выиграл спринт из группы отрыва. Наконец пришла долгожданная победа” – подытожил чемпион.
Подробнее о заездах и тренировках Алексея Кочина, показателях с его Garmin Edge 1000, можно узнать через приложение Garmin Connect, подписавшись на Kochinaleksi.

Команда компании «Навионика», эксклюзивного дистрибьютора Garmin в Украине, искренне поздравляет Алексея и желает многих побед в будущем.Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.