Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого!

Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого! 20.02.2015

Хотите новенький навигатор взамен старого, ненужного? Не проблема! Фирменный магазин Garmin предоставляет Вам уникальную возможность обновить любой старый GPS-прибор ТМ Garmin на максимально выгодных условиях.

Условия акции следующие: если Вы владелец РАБОЧЕГО навигатора Garmin (либо любого другого устройства данной торговой марки), но он по какой-то причине не устраивает Вас на все сто процентов, придите к нам и обменяйте его на более современную модель со скидкой 15%. Старые НЕРАБОЧИЕ приборы тоже участвуют в акции, при этом скидка на покупку нового GPS-устройства составит 10%.

Акция действует с 20.02 по 20.03.2015 и распространяется на весь ассортимент интернет-магазина Garmin!
Если Вы находитесь в другом городе - не беда. Воспользуйтесь услугами одной из курьерских служб для отправки GPS-навигатора в фирменный магазин Garmin и получите скидку на весь наш ассортимент.
Уточнить информацию по доставке курьерской службой Вы можете у наших консультантов, позвонив по указанным на сайте телефонам. 


Замечания и предложения по работе магазина можно присылать на shop@garmin.ua.


Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.