(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого!

20.02.2015
Акция! Получи новый навигатор Garmin взамен старого!

Хотите новенький навигатор взамен старого, ненужного? Не проблема! Фирменный магазин Garmin предоставляет Вам уникальную возможность обновить любой старый GPS-прибор ТМ Garmin на максимально выгодных условиях.

Условия акции следующие: если Вы владелец РАБОЧЕГО навигатора Garmin (либо любого другого устройства данной торговой марки), но он по какой-то причине не устраивает Вас на все сто процентов, придите к нам и обменяйте его на более современную модель со скидкой 15%. Старые НЕРАБОЧИЕ приборы тоже участвуют в акции, при этом скидка на покупку нового GPS-устройства составит 10%.

Акция действует с 20.02 по 20.03.2015 и распространяется на весь ассортимент интернет-магазина Garmin!
Если Вы находитесь в другом городе - не беда. Воспользуйтесь услугами одной из курьерских служб для отправки GPS-навигатора в фирменный магазин Garmin и получите скидку на весь наш ассортимент.
Уточнить информацию по доставке курьерской службой Вы можете у наших консультантов, позвонив по указанным на сайте телефонам. 


Замечания и предложения по работе магазина можно присылать на shop@garmin.ua.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������