(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Обновление картографии для GPS-часов для гольфа Garmin Approach

08.07.2014
Обновление картографии для GPS-часов для гольфа Garmin Approach

Планируете провести это лето за игрой в гольф на популярных мировых курортах? Тогда не забудьте обновить картографическую базу для ваших GPS-часов для гольфа Garmin Approach. Обновления доступны для скачивания совершенно бесплатно и очень просты в установке благодаря приложению Garmin Express, которое можно загрузить здесь.

Теперь GPS-часы для игры в гольф Garmin Approach включают 34 000 CourseView снимков и планов гольфовых площадок со всего мира и более 9 400 площадок по Европе, Среднему Востоку и Африке. Для данных регионов 237 карт были обновлены, равно как и добавлены новые карты.

Конкретно по Европе, новые карты площадок получили следующие страны: Австрия, Бельгия, Чехия, Финляндия, Франция, Германия, Исландия, Италия, Марокко, Нидерланды, Норвегия, Польша, Португалия, Россия, Саудовская Аравия, Словакия, Испания, Швеция, Швейцария и Великобритания.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������