(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Обновление карты Украины для GPS-навигаторов Garmin от 22 июля

24.07.2008
Обновление карты Украины для GPS-навигаторов Garmin от 22 июля

22 июля вышла новая версия карты Украины для GPS-навигаторов Garmin  от компании «Навионика», разработанная совместно с компанией «Luxena».

Изменения по отношению к предыдущему релизу:

 1. Добавлен адресный поиск в таких городах:
  • Алчевск (Луганская обл.);
  • Белгород-Днестровский (Одесская обл.);
  • Керчь (АРК);
  • Трускавец (Львовская обл.);
  • Феодосия (АРК).
 2. Внесены корректировки по ПДД в городах: Киев, Харьков, Днепропетровск. Исправлены известные неточности.
 3. Введены актуальные правила дорожного движения в г. Симферополь.
 4. Обновлена национальная дорожная сеть. Добавлены развязки вокруг Броваров, Борисполя, Житомира, по Одесской трассе. Добавлены дороги в направлении Киев-Ивано-Франковск.

Итого на сегодняшний день адресный поиск охватывает 21 город в семи областях Украины. Подробнее о карте и ее функциональных особенностях можно прочитать тут.

Обновление карты можно получить в офисе компании "Навионика" (Киев, пр. Тычины, 4)

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������