Обновление карты Украины для GPS-навигаторов Garmin от 22 июля

Обновление карты Украины для GPS-навигаторов Garmin от 22 июля 24.07.2008

22 июля вышла новая версия карты Украины для GPS-навигаторов Garmin  от компании «Навионика», разработанная совместно с компанией «Luxena».

Изменения по отношению к предыдущему релизу:

 1. Добавлен адресный поиск в таких городах:
  • Алчевск (Луганская обл.);
  • Белгород-Днестровский (Одесская обл.);
  • Керчь (АРК);
  • Трускавец (Львовская обл.);
  • Феодосия (АРК).
 2. Внесены корректировки по ПДД в городах: Киев, Харьков, Днепропетровск. Исправлены известные неточности.
 3. Введены актуальные правила дорожного движения в г. Симферополь.
 4. Обновлена национальная дорожная сеть. Добавлены развязки вокруг Броваров, Борисполя, Житомира, по Одесской трассе. Добавлены дороги в направлении Киев-Ивано-Франковск.

Итого на сегодняшний день адресный поиск охватывает 21 город в семи областях Украины. Подробнее о карте и ее функциональных особенностях можно прочитать тут.

Обновление карты можно получить в офисе компании "Навионика" (Киев, пр. Тычины, 4)

Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.