Обновление карты Украины НАВЛЮКС для GPS-навигаторов Garmin от 29.04.09

Обновление карты Украины НАВЛЮКС для GPS-навигаторов Garmin от 29.04.09 29.04.2009

29 апреля вышла новая версия карты Украины «НавЛюкс» для GPS-навигаторов Garmin.

Изменения по отношению к предыдущему релизу:

  1. Добавлен адресный поиск и информация о ПДД в таких населенных пунктах:
    • Ивано-Франковск (Ивано-Франковская обл.);
    • Ужгород (Закарпатская обл.);
    • Черновцы (Черновицкая обл.);
  2. Существенно обновлены детальные карты трех населенных пунктов: Львов, Трускавец, Моршин. Расширена дорожная сеть, дополнена база точек интереса (POI), уточнена и дополнена адресная информация, в некоторых городах нанесены контуры домов и внесены топографические данные.
  3. Расширено детализированное покрытие путепроводов междугороднего сообщения.
  4. Исправлены все известные неточности и учтены замечания.

Итого, на сегодняшний день адресный поиск охватывает 50 населенных пунктов в 15 областях Украины.

Подробнее о карте и ее функциональных особенностях...

Для пользователей лицензионной версии карты NavLux обновление бесплатно.


Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.