(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Портал автопутешественников Doroga.UA разработал «Навигатор Украины»

06.08.2012
Портал автопутешественников Doroga.UA разработал «Навигатор Украины»

Лидер украинского интернета в сегменте «автопутешествия» портал Doroga.UA разработал собственное приложение для навигаторов Garmin nuvi 2555. И скромно назвал его «Навигатор Украины»

По словам главного редактора Doroga.UA Андрея Тычины, «…многолетний опыт автопутешествий по Украине обобщен и заключен в гарминовскую оболочку».

Пользователям «Навигатора Украины» предлагается знаменитая база туристических объектов Doroga.UA (достопримечательности, гостиницы, рестораны – около 10 000 объектов с описаниями ценами, отзывами, телефонами и т.п.). Но действительно революционным инструментом станет уникальный онлайн планировщик маршрутов. Теперь можно спланировать интересный маршрут дома, сидя за удобными монитором и клавиатурой. И в несколько кликов залить его в Garmin. Остается только получать удовольствие от интересной поездки.

В результате тестирования существующих на украинском рынке навигационных GPS карт, Doroga.UA для своего Навигатора Украины выбрала карту НавЛюкс. «Хотелось сделать наше приложение идеальным решением на украинском рынке автомобильной навигации, поэтому выбрали карту НавЛюкс – лучшую из доступных сегодня», - пояснил А. Тычина.

Подробнее о проекте «Навигатор Украины»


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������