Приглашаем Вас посетить выставку SportFestUA 2017

Приглашаем Вас посетить выставку SportFestUA 2017 05.04.2017

В период с 7 по 8 апреля, в помещении выставочного комплекса «КиевЭкспоПлаза», пройдет весенняя выставка спортивных товаров SportFestUA 2017, которая традиционно состоится в рамках проведения Nova Poshta Half Marathon. Компания «Навионика», официальный и эксклюзивный дистрибютор Garmin в Украине, представит на выставке новинки спортивной навигационной электроники, включая  долгожданные fenix 5 Chronos. Все, кто интересуются бегом, плаванием, велоспортом, триатлоном и другими видами спорта смогут протестировать продукцию и получить консультацию от нашей команды экспертов.

Легендарный ультрамарафонец, спортсмен и просто хороший человек – Григорий Сундук, поделится личным опытом эксплутации навигационной электроники №1 в мире! На стенде Garmin каждый желающий сможет поучаствовать в дисконтной программе и получить скидку, а наши партнеры из бегового сообщества Top Runners будут проводить регистрацию на Kyiv Euro Marathon и другие спортивные мероприятия.

График работы выставки:

  • Пятница, 07.04, с 12:00 до 20:00
  • Суббота, 08.04, с 10:00 до 20:00

План выставки SportFestUa 2017. Стенд компании "Навионика"

Вход: бесплатный
Адрес: г. Киев, ул. Салютная, 2 выставочный комплекс «КиевЭкспоПлаза».
Ждем Вас!Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!