(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK

28.07.2015
Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK

Вниманию автолюбителей и не только! В фирменном интернет-магазине Garmin.ua действует скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK.

Все изделия шведского бренда CTEK славятся своей производительностью и высокой надежностью. Функции диагностики и восстановления аккумулятора, защищенный корпус, работа при низких температурах, удобство использования и продуманная эргономика этих зарядных устройств давно стали притчей во языцех среди потребителей. Даже самое простое ЗУ СТЕК обеспечит быструю и безопасную зарядку Вашего аккумулятора, гарантируя его сохранность и избавив Вас от множества проблем.

Купить зарядное устройство CTEK

В фирменном магазине Garmin.ua Вы можете приобрести зарядное устройство СТЕК на самых выгодных условиях. Ведь помимо ощутимой скидки мы предоставим Вам пятилетнюю гарантию на устройство* и полный спектр сервисных услуг.
Не упустите шанс сделать себе действительно полезный подарок!

*Гарантия на профессиональную линейку ЗУ СТЕК составляет 2 года

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������