Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK

Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK 28.07.2015

Вниманию автолюбителей и не только! В фирменном интернет-магазине Garmin.ua действует скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK.

Все изделия шведского бренда CTEK славятся своей производительностью и высокой надежностью. Функции диагностики и восстановления аккумулятора, защищенный корпус, работа при низких температурах, удобство использования и продуманная эргономика этих зарядных устройств давно стали притчей во языцех среди потребителей. Даже самое простое ЗУ СТЕК обеспечит быструю и безопасную зарядку Вашего аккумулятора, гарантируя его сохранность и избавив Вас от множества проблем.

Купить зарядное устройство CTEK

В фирменном магазине Garmin.ua Вы можете приобрести зарядное устройство СТЕК на самых выгодных условиях. Ведь помимо ощутимой скидки мы предоставим Вам пятилетнюю гарантию на устройство* и полный спектр сервисных услуг.
Не упустите шанс сделать себе действительно полезный подарок!

*Гарантия на профессиональную линейку ЗУ СТЕК составляет 2 года

Повернення до списку

Актуальні новини

Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною 18.07.2019 Елегантний, мультиспортивний, авіаційний годинник Garmin D2 Delta S за супер ціною
Мультиспортивний смарт-годинник D2 Delta S - це повний аналог fenix 5S Plus Rose Gold з додатковими функціями для пілотів. Девайс відмінно підійде у якості подарунка для бортпровідника або помічника капітана авіалайнера, а також для всіх, хто хоче бути несхожим на інших. Тільки зараз на годинник діє акційна ціна, яка становить лише 18500 грн!
Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™ 12.07.2019 Новинка у морському сегменті від Garmin: перший безщітковий високопотужний троллінговий мотор Force™
Компанія Garmin представила свій перший високопотужний троллінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, на кшталт вбудованого сонара Garmin CHIRP, топової системи сканування Ultra High-Definition ClearVü / SideVü та абсолютно безшумної роботи.
Звіт про забіг Dyka GOnka 09.07.2019 Звіт про забіг Dyka GOnka
Дякуємо всім «диким», хто був разом з Garmin 6 липня у Витачеві на забігу з перешкодами Dyka GOnka. Особливість заходу полягає у тому, що всі перешкоди є унікальними, розроблені та змонтовані виключно з дерева. Dyka GOnka - це неймовірні враження, емоції, безмежно красиві та дикі місця для проведення змагань! До вашої уваги список переможців.