В продажу поступили новые эхолоты Garmin STRIKER

28.03.2016

В фирменный магазин Garmin поступили новые эхолоты Garmin STRIKER со встроенной GPS-антенной, цветным высококачественным экраном и самыми современными технологиями эхолокации. Комбинированные эхолоты серии Garmin Striker оснащены всем необходимым, чтобы ваша рыбалка всегда проходила успешно.

Улучшенный CHIRP сонар обеспечивает широкое сканирование и великолепную детализацию изображений, а встроенный флэшер показывает тип дна, приманку и глубину, на которой находится рыба, что очень удобно во время лова на льду или любой другой стационарной рыбалки. Модели с индексом dv в названии включают технологию нижнего сканирования DownVu, с помощью которой можно получать детализированные изображения структуры дна и объектов под лодкой с невероятно четким разделением целей.Премиальная модель Garmin STRIKER 7sv с 7-дюймовым экраном, помимо функции нижнего сканирования DownVu, также оснащена технологией SideVu для просмотра изображений по бокам от лодки на расстоянии до 230 метров. Кроме этого, эхолоты/картплоттеры STRIKER умеют определять скорость судна относительно дна и позволяют отмечать любимые рыбные места, чтобы в случае необходимости вы всегда могли вернуться к ним.

Новые эхолоты STRIKER поставляются в полной комплектации с трандьюсером и креплением на троллинговый мотор/транец.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!