Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2!

Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2! 17.10.2015

Прекрасная новость для любителей активного отдыха, спортсменов и путешественников.
До конца ноября в фирменном магазине Garmin действует беспрецедентное ценовое предложение на все модели портативных навигаторов Garmin Fenix и Fenix 2, включая Fenix 2 Special Edition и Fenix 2 Special Edition Performer Bundle!

Если Вы не мыслите свою жизнь без путешествий, а туристические походы и активный отдых - ваше все, тогда эти стильные умные часы созданы для Вас. Портативные навигаторы Garmin Fenix и Fenix 2 сочетают в себе лучшие функции умных спортивных часов и передовые возможности GPS-навигации. На тренировках они заменят Вам личного тренера, а в туристических походах послужат надежным гидом, который проведет к месту назначения, даже если Вы заблудились в глуши.

К слову, идти на компромисс со стилем Вам не придется - эти часы смотрятся великолепно, как на руке искателя приключений, так и бизнесмена. Не упустите шанс приобрести действительно полезный гаджет по очень доступной цене, ведь акция продлится совсем недолго, а приборов на всех может не хватить.


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.