Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2!

Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2! 17.10.2015

Прекрасная новость для любителей активного отдыха, спортсменов и путешественников.
До конца ноября в фирменном магазине Garmin действует беспрецедентное ценовое предложение на все модели портативных навигаторов Garmin Fenix и Fenix 2, включая Fenix 2 Special Edition и Fenix 2 Special Edition Performer Bundle!

Если Вы не мыслите свою жизнь без путешествий, а туристические походы и активный отдых - ваше все, тогда эти стильные умные часы созданы для Вас. Портативные навигаторы Garmin Fenix и Fenix 2 сочетают в себе лучшие функции умных спортивных часов и передовые возможности GPS-навигации. На тренировках они заменят Вам личного тренера, а в туристических походах послужат надежным гидом, который проведет к месту назначения, даже если Вы заблудились в глуши.

К слову, идти на компромисс со стилем Вам не придется - эти часы смотрятся великолепно, как на руке искателя приключений, так и бизнесмена. Не упустите шанс приобрести действительно полезный гаджет по очень доступной цене, ведь акция продлится совсем недолго, а приборов на всех может не хватить.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!