(044)299 85 07
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
shop@garmin.ua
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Cб 9-18
Нд вихідний
 
Кошик порожній

Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2!

Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2! 17.10.2015

Прекрасная новость для любителей активного отдыха, спортсменов и путешественников.
До конца ноября в фирменном магазине Garmin действует беспрецедентное ценовое предложение на все модели портативных навигаторов Garmin Fenix и Fenix 2, включая Fenix 2 Special Edition и Fenix 2 Special Edition Performer Bundle!

Если Вы не мыслите свою жизнь без путешествий, а туристические походы и активный отдых - ваше все, тогда эти стильные умные часы созданы для Вас. Портативные навигаторы Garmin Fenix и Fenix 2 сочетают в себе лучшие функции умных спортивных часов и передовые возможности GPS-навигации. На тренировках они заменят Вам личного тренера, а в туристических походах послужат надежным гидом, который проведет к месту назначения, даже если Вы заблудились в глуши.

К слову, идти на компромисс со стилем Вам не придется - эти часы смотрятся великолепно, как на руке искателя приключений, так и бизнесмена. Не упустите шанс приобрести действительно полезный гаджет по очень доступной цене, ведь акция продлится совсем недолго, а приборов на всех может не хватить.


Повернення до списку

Актуальні новини

Нова функція відстеження вагітності у смарт-годинниках Garmin 18.11.2020 Нова функція відстеження вагітності у смарт-годинниках Garmin
Компанія Garmin запровадила функцію спостереження за вагітністю для своїх годинників. Функція дозволить майбутнім мамам, які користуються Garmin, зручно відстежувати стислі характеристики вагітності включно з показниками здоров'я і фізичної активності.
Нова серія ехолотів-картплоттерів GPSMAP x3 від Garmin 05.11.2020 Нова серія ехолотів-картплоттерів GPSMAP x3 від Garmin
Компанія Garmin представила ще декілька новинок в морському сегменті. Мова йде про комбіновані ехолоти GPSMAP x3 з дисплеями підвищеної чіткості та більшою кількістю преміум функцій.
Акція! Супер ціна на ехолоти-картплоттери ECHOMAP Ultra 122sv 03.11.2020 Акція! Супер ціна на ехолоти-картплоттери ECHOMAP Ultra 122sv
Ми раді повідомити вас про зниження ціни на Garmin ECHOMAP Ultra 122sv – топові ехолоти-картплоттери для риболовлі від Garmin з контрастним 12-дюймовим сенсорним дисплеєм та клавішами управління на передній панелі.