(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2!

17.10.2015
Супер цена на туристические навигаторы Garmin fenix и fenix 2!

Прекрасная новость для любителей активного отдыха, спортсменов и путешественников.
До конца ноября в фирменном магазине Garmin действует беспрецедентное ценовое предложение на все модели портативных навигаторов Garmin Fenix и Fenix 2, включая Fenix 2 Special Edition и Fenix 2 Special Edition Performer Bundle!

Если Вы не мыслите свою жизнь без путешествий, а туристические походы и активный отдых - ваше все, тогда эти стильные умные часы созданы для Вас. Портативные навигаторы Garmin Fenix и Fenix 2 сочетают в себе лучшие функции умных спортивных часов и передовые возможности GPS-навигации. На тренировках они заменят Вам личного тренера, а в туристических походах послужат надежным гидом, который проведет к месту назначения, даже если Вы заблудились в глуши.

К слову, идти на компромисс со стилем Вам не придется - эти часы смотрятся великолепно, как на руке искателя приключений, так и бизнесмена. Не упустите шанс приобрести действительно полезный гаджет по очень доступной цене, ведь акция продлится совсем недолго, а приборов на всех может не хватить.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������