В продажу поступил миниатюрный велодисплей Garmin Varia Vision

14.09.2016

В продажу поступил миниатюрный велодисплей Garmin Varia Vision.
Миниатюрный дисплей Varia Vision крепится на солнцезащитные очки с помощью гибкого крепления, после чего вся важная информация о поездке выводится на линию взгляда велосипедиста. Это позволяет не отвлекаться от дороги и свести к минимуму вероятность несчастных случаев.


Миниатюрный велодисплей Garmin Varia Vision


При сопряжении датчика Varia Vision с велокомпьютерами Garmin Edge или радаром заднего обзора Varia Rearview Radar, пользователь может получать информацию о своей тренировке, а также навигационные инструкции от поворота к повороту прямо у себя перед глазами. Функция смарт оповещений позволяет получать уведомления о входящих вызовах и SMS-сообщениях, отображая их на дисплее очков. Если использовать Varia Vision совместно с велосипедным радаром Garmin Varia, система будет информировать пользователя о приближающихся сзади машинах.

Насадка для велосипедистов Varia Vision работает восемь часов от одного заряда батареи, имеет влагозащищенную конструкцию и легкий вес (29,7г), обеспечивающий комфорт во время ношения. Сенсорная панель поддерживает управление в перчатках для быстрого и удобного переключения экранов данных, а цветной экран со встроенным регулятором освещенности обеспечат отличную видимость в яркий солнечный день.
Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!