(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin

06.08.2008
Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin

Голландская компания "Waypoint", совместно с Бельгийским проектом "Routeyou" разработала велосипедную карту Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin.

Карта основана на данных Tele Atlas и содержит множество дополнительно информации для велосипедистов, полученной благодаря анализу 200 000 километров существующих веломаршрутов. Интересный факт: около 20% всей дорожной сети (41 000 км) составляют дороги по живописной местности, из которых 6 000 км вообще не были нанесены на карту Tele Atlas.

Очевидно, что целью разработки данной карты стала пропаганда здорового образа жизни и облегчение навигации на велосипеде. "При прокладке маршрута карта отдает предпочтение живописным дорогам и позволит сделать вашу поездку более увлекательной".

Заявленная стоимость составляет ?89 и поставляется карта на компакт-диске, вместе с ПО от Garmin, или же в установленном виде на карте памяти SD для использования в приборах серии nuvi. В Нидерландах SD-версия будет распространяться компанией Garmin через дистрибьюторские сети, такие как Halfords, Mediamarkt и ANWB.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������