Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin

Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin 06.08.2008

Голландская компания "Waypoint", совместно с Бельгийским проектом "Routeyou" разработала велосипедную карту Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin.

Карта основана на данных Tele Atlas и содержит множество дополнительно информации для велосипедистов, полученной благодаря анализу 200 000 километров существующих веломаршрутов. Интересный факт: около 20% всей дорожной сети (41 000 км) составляют дороги по живописной местности, из которых 6 000 км вообще не были нанесены на карту Tele Atlas.

Очевидно, что целью разработки данной карты стала пропаганда здорового образа жизни и облегчение навигации на велосипеде. "При прокладке маршрута карта отдает предпочтение живописным дорогам и позволит сделать вашу поездку более увлекательной".

Заявленная стоимость составляет ?89 и поставляется карта на компакт-диске, вместе с ПО от Garmin, или же в установленном виде на карте памяти SD для использования в приборах серии nuvi. В Нидерландах SD-версия будет распространяться компанией Garmin через дистрибьюторские сети, такие как Halfords, Mediamarkt и ANWB.


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.