Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin

Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin 06.08.2008

Голландская компания "Waypoint", совместно с Бельгийским проектом "Routeyou" разработала велосипедную карту Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin.

Карта основана на данных Tele Atlas и содержит множество дополнительно информации для велосипедистов, полученной благодаря анализу 200 000 километров существующих веломаршрутов. Интересный факт: около 20% всей дорожной сети (41 000 км) составляют дороги по живописной местности, из которых 6 000 км вообще не были нанесены на карту Tele Atlas.

Очевидно, что целью разработки данной карты стала пропаганда здорового образа жизни и облегчение навигации на велосипеде. "При прокладке маршрута карта отдает предпочтение живописным дорогам и позволит сделать вашу поездку более увлекательной".

Заявленная стоимость составляет ?89 и поставляется карта на компакт-диске, вместе с ПО от Garmin, или же в установленном виде на карте памяти SD для использования в приборах серии nuvi. В Нидерландах SD-версия будет распространяться компанией Garmin через дистрибьюторские сети, такие как Halfords, Mediamarkt и ANWB.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!