Весна пришла! Начни бегать!

13.03.2014

forerunner 10Весна всегда самое любимое и долгожданное время года. Это время обновления природы, ярких событий и незабываемых впечатлений. Весной организм человека испытывает повышенную потребность в двигательной активности, поэтому лучшего времени, чтобы, наконец, заняться собой и начать бегать, просто не найти.

В честь первых дней весны в нашем интернет магазине, а также фирменном магазине Garmin стартует весенняя акция. Только до конца марта у вас есть уникальная возможность приобрести любой из навигаторов Garmin Forerunner 10 со скидкой 10%.

Навигатор Forerunner 10 - это самые стильные, легкие и удобные часы для бега с GPS, которые отслеживают расстояние, скорость/ темп и потраченные калории. Это устройство фиксирует ваши личные рекорды и мотивирует Вас на дальнейшие успехи. Более того, спортивные часы Forerunner 10 представлены в пяти различных цветовых вариантах, позволяя Вам не только получать максимальный эффект от тренировок, но и оставаться стильным.

Спешите, количество предложений ограничено!   Купить


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!