(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Весна пришла! Начни бегать!

13.03.2014

forerunner 10Весна всегда самое любимое и долгожданное время года. Это время обновления природы, ярких событий и незабываемых впечатлений. Весной организм человека испытывает повышенную потребность в двигательной активности, поэтому лучшего времени, чтобы, наконец, заняться собой и начать бегать, просто не найти.

В честь первых дней весны в нашем интернет магазине, а также фирменном магазине Garmin стартует весенняя акция. Только до конца марта у вас есть уникальная возможность приобрести любой из навигаторов Garmin Forerunner 10 со скидкой 10%.

Навигатор Forerunner 10 - это самые стильные, легкие и удобные часы для бега с GPS, которые отслеживают расстояние, скорость/ темп и потраченные калории. Это устройство фиксирует ваши личные рекорды и мотивирует Вас на дальнейшие успехи. Более того, спортивные часы Forerunner 10 представлены в пяти различных цветовых вариантах, позволяя Вам не только получать максимальный эффект от тренировок, но и оставаться стильным.

Спешите, количество предложений ограничено!   Купить


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������