Видеообзор фитнес-браслета Garmin vivosmart

20.03.2015

Видеообзор фитнес-трекера нового поколения Garmin vivosmart с детальным описанием функций и характеристик.Спортивный браслет vivosmart определяет текущий уровень активности пользователя и помогает ему выработать привычку регулярно заниматься спортом, предоставляя каждодневные цели для выполнения и не давая засиживаться в течение дня. Функционал фитнес-трекера включает подсчет шагов, израсходованных калорий, определение пройденного расстояния и контроль сна. Кроме того, его можно существенно расширить, подключив к устройству кардиомонитор или велосипедный датчик.

Браслет для фитнеса Garmin vivosmart оснащен сенсорным монохромным OLED-дисплеем с поддержкой беспроводной технологии Bluetooth. При сопряжении со смартфоном на экране трекера отображаются уведомления о поступивших сообщениях и звонках. Для новых сообщений устройство издает вибрационные сигналы, благодаря чему исключается возможность пропустить важный звонок или SMS. Пользователь может дистанционно управлять некоторыми функциями смартфона, в частности, воспроизведением музыки.

К прочим достоинствам трекера vivosmart можно отнести тонкий удобный ремешок, для которого есть 5 вариантов расцветки, водонепроницаемость 50м и поддержку приложений Garmin Connect и MyFitnessPal, с помощью которых можно вести учет не только израсходованных, но и потребляемых калорий.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!