HD 4K экшн-камера Garmin VIRB Ultra 30 уже в продаже!

30.09.2016

В продажу поступила HD 4K экшн-камера Garmin VIRB Ultra 30 с голосовым управлением, обновленным дизайном, 3-осевой стабилизацией изображения и возможностью прямой трансляции видео на YouTube. В арсенале новинки присутствует модуль GPS, барометр, акселерометр, компас, способность снимать видео 4K при 30 к/с, серийная съемка и съемка в режиме таймлапс. Управлять цветным экраном можно даже сквозь защитный бокс, плюс ко всему VIRB Ultra 30 поддерживает широкий спектр внешних датчиков - спортсмены определенно оценят. Видео 720p камера снимает с частотой 240 к/с, а фото в разрешении 12 Мп.


Экшн-камера Garmin VIRB Ultra 30


Сама по себе VIRB Ultra 30 не является водонепроницаемой, однако имеет в комплекте специальный бокс, позволяющий нырять вместе с ней  на глубину до 40 м. Высокочувствительный микрофон обеспечивает отличное качество звука в защитном боксе. Аккумулятор ёмкостью 1250 мА позволяет снимать видео более двух часов в формате 1080p при 30 к/с.

Основные характеристики:

  • Видеосъемка в формате Ultra HD 4K/30fps
  • Цветной сенсорный экран диагональю 1.75”.
  • 3-осевая стабилизация изображения обеспечивает плавную и приятную для глаз картинку в условиях сильной тряски.
  • Голосовые команды для начала / остановки записи, выполнения фотоснимков или отметки моментов.
  • Встроенные датчики и модуль GPS позволяют записывать данные G-metrics, которые станут доказательством ваших свершений.
  • Высокочувствительные микрофоны позволяют записывать четкий звук в водонепроницаемом кейсе.
Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!