Умный браслет для фитнеса Garmin vivofit уже в продаже!

Умный браслет для фитнеса Garmin vivofit уже в продаже! 31.03.2014

Сообщаем Вам о поступлении в продажу нового фитнес-браслета для спортсменов Garmin vivofit.
Новинка является прекрасным дополнением для каждодневных тренировок и мотивирует своего обладателя на достижение еще лучших результатов.

Vivofit умеет рассчитывать расстояние, количество пройденных шагов и потраченных калорий, строить маршруты, а также контролировать качество сна. Он в каком-то смысле заменяет персонального тренера, определяя уровень физической активности пользователя и формируя планы тренировок на каждый день.

Емкий аккумулятор, выдерживающий круглосуточную работу более 1 года и водонепроницаемая конструкция фитнес-браслета vivofit позволит никогда с ним не расставаться. А синхронизация с бесплатным сервисом Garmin Connect дает возможность сравнивать свои показатели с другими пользователями, устраивать соревнования, а также отслеживать общую статистику своего прогресса.
Кроме того, браслет для фитнеса Garmin vivofit имеет пять вариантов цвета корпуса, что с легкостью позволит ему дополнить любой образ.

Подробнее о Garmin vivofit...

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!