(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Умный браслет для фитнеса Garmin vivofit уже в продаже!

31.03.2014
Умный браслет для фитнеса Garmin vivofit уже в продаже!

Сообщаем Вам о поступлении в продажу нового фитнес-браслета для спортсменов Garmin vivofit.
Новинка является прекрасным дополнением для каждодневных тренировок и мотивирует своего обладателя на достижение еще лучших результатов.

Vivofit умеет рассчитывать расстояние, количество пройденных шагов и потраченных калорий, строить маршруты, а также контролировать качество сна. Он в каком-то смысле заменяет персонального тренера, определяя уровень физической активности пользователя и формируя планы тренировок на каждый день.

Емкий аккумулятор, выдерживающий круглосуточную работу более 1 года и водонепроницаемая конструкция фитнес-браслета vivofit позволит никогда с ним не расставаться. А синхронизация с бесплатным сервисом Garmin Connect дает возможность сравнивать свои показатели с другими пользователями, устраивать соревнования, а также отслеживать общую статистику своего прогресса.
Кроме того, браслет для фитнеса Garmin vivofit имеет пять вариантов цвета корпуса, что с легкостью позволит ему дополнить любой образ.

Подробнее о Garmin vivofit...

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������