Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2"

Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2" 19.05.2015

Компания «Навионика» примет участие в крупнейшей международной военно-промышленной выставке "Волонтерский военпром 2", которая состоится 22 -23 мая в Выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» (ул. Салютная, 2-Б).

Карта проезда

Компания представит GPS-навигаторы Garmin, зарядные устройства СТЕК, картплоттеры и радары Lowrance, а также всевозможные аксессуары и фирменные крепления. Цель выставки: обмен опытом, представление образцов продукции зарубежного производства, необходимых для более полного и качественного обеспечения наших бойцов, выполняющих задачу в зоне АТО. Изучение и внедрение передовых технологий в предприятия военно-промышленного комплекса Украины.

На выставку будут приглашены: президент Украины, премьер-министр, глава Верховной Рады, министр обороны, министр здравохранения, министр внутренних дел, глава СБУ, командующий Нац. гвардии, начальник Генштаба ВСУ, начальник службы тыла, глава департамента государственных закупок ВСУ.


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.