Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2"

Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2" 19.05.2015

Компания «Навионика» примет участие в крупнейшей международной военно-промышленной выставке "Волонтерский военпром 2", которая состоится 22 -23 мая в Выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» (ул. Салютная, 2-Б).

Карта проезда

Компания представит GPS-навигаторы Garmin, зарядные устройства СТЕК, картплоттеры и радары Lowrance, а также всевозможные аксессуары и фирменные крепления. Цель выставки: обмен опытом, представление образцов продукции зарубежного производства, необходимых для более полного и качественного обеспечения наших бойцов, выполняющих задачу в зоне АТО. Изучение и внедрение передовых технологий в предприятия военно-промышленного комплекса Украины.

На выставку будут приглашены: президент Украины, премьер-министр, глава Верховной Рады, министр обороны, министр здравохранения, министр внутренних дел, глава СБУ, командующий Нац. гвардии, начальник Генштаба ВСУ, начальник службы тыла, глава департамента государственных закупок ВСУ.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!