(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20


Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2"

19.05.2015
Международная военно-промышленная выставка "Волонтерский военпром 2"

Компания «Навионика» примет участие в крупнейшей международной военно-промышленной выставке "Волонтерский военпром 2", которая состоится 22 -23 мая в Выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» (ул. Салютная, 2-Б).

Карта проезда

Компания представит GPS-навигаторы Garmin, зарядные устройства СТЕК, картплоттеры и радары Lowrance, а также всевозможные аксессуары и фирменные крепления. Цель выставки: обмен опытом, представление образцов продукции зарубежного производства, необходимых для более полного и качественного обеспечения наших бойцов, выполняющих задачу в зоне АТО. Изучение и внедрение передовых технологий в предприятия военно-промышленного комплекса Украины.

На выставку будут приглашены: президент Украины, премьер-министр, глава Верховной Рады, министр обороны, министр здравохранения, министр внутренних дел, глава СБУ, командующий Нац. гвардии, начальник Генштаба ВСУ, начальник службы тыла, глава департамента государственных закупок ВСУ.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������