(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Все пользователи vivofit могут бесплатно получить застежку vivokeeper в фирменном магазине Garmin

15.06.2015
Все пользователи vivofit могут бесплатно получить застежку vivokeeper в фирменном магазине Garmin

Отличная новость для владельцев фитнес-браслета Garmin vivofit!

Мы знаем, что Вы ведете активный образ жизни, и знаем, как иногда трудно сохранить любимый гаджет в целостности и сохранности. Поэтому всем пользователям vivofit мы дарим специальный аксессуар vivokeeper, позволяющий надежно зафиксировать браслет на руке и предотвратить его утерю, каким бы экстремальным видом спорта Вы ни увлекались.

Vivokeeper можно БЕСПЛАТНО получить в фирменном магазине Garmin по следующему адресу: пр-т Павла Тычины, 1-В, ТЦ "Silver Breeze", 1 этаж.
Ждем Вас:)


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������