Кошик порожній

Двадцять років бігу з Garmin

12.06.2023

Двадцять років бігу з Garmin


Компанія Garmin ділиться результатами бігових досягнень за понад 20 років і пропонує відзначити 20-ту річницю випуску бігових годинників.

Тут, у компанії Garmin, ми розуміємо бігунів. Прокидатися на світанку, щоб пробігти кілька кілометрів до роботи, пітніти, поки більшість ваших друзів ще в ліжку, постійно гнатися за наступним особистим рекордом просто для власного задоволення — все це нам добре знайоме, тому що ми поруч з вами. Насправді ми були з вами протягом останніх 20 років.

Компанія Garmin випустила перший у світі біговий GPS-годинник Forerunner® 201 у далекому 2003 році. Погляньте на фотографії нижче — зараз у це важко повірити, але так, ми ходили з такими годинниками на зап'ясті. І тоді це справді було круто. Щоб відсвяткувати 20-річчя серії Forerunner, яке так випадково збігається з Всесвітнім днем бігу, ми взяли деякі дані з Garmin Connect, щоб продемонструвати, скільки ви пробігли за останні два десятиліття.

  • Станом на 8 травня 2023 року користувачі Garmin пробігли 30,2 мільярда кілометрів. Це еквівалентно 40 000 польотів на Місяць і назад або 100 подорожам до Сонця і назад.
  • Із загальної кількості бігових кілометрів, зареєстрованих у Garmin Connect, 20,4 мільярда кілометрів було отримано від пристроїв Forerunner. Це 68% від загальної кількості бігових кілометрів Garmin.
    20,4 мільярда кілометрів було отримано від пристроїв Forerunner
  • Зафіксовано понад 40 000 пробіжок з дистанцією 100 миль і довше — 40 310 пробіжок, якщо точніше — серед 28 960 користувачів Garmin Connect. Дехто навіть підкрався до майже 200 миль. Ви, ультрамарафонці, не жартуєте.

  • Зафіксовано понад 40 000 пробіжок з дистанцією 100 миль і довше

За 20 років ми створили понад 40 ітерацій годинника Forerunner — кожна модель ґрунтується на попередній, щоб гарантувати, що ті, хто бігає з Garmin, завжди мають доступ до найновіших досягнень у фітнес технологіях. І хоча кожному годиннику, який ми випускаємо, притаманне щось особливе, є кілька моделей, на які ми хотіли б звернути особливу увагу відданих шанувальників Forerunner.

Forerunner® 201 – 2003 рік

Повернемося до того, з чого все почалося — перший Forerunner (не плутати з Forerunner 101, який фактично з'явився після моделі 201) був першим GPS-годинником на ринку спортивної електроніки. Ми не наважуємося назвати його годинником, тому що за сьогоднішніми мірками він досить великий, але тоді він був революційним.

Forerunner® 305 – 2006 рік

Модель Forerunner 305 була настільки популярною серед бігової спільноти, що її продажі тривали понад 6 років, а це є досить тривалим терміном у наш час. Його GPS-антена фактично оберталася навколо частини зап'ястя, щоб забезпечити кращий огляд неба, а GPS-приймач дозволяв йому відстежувати положення під деревами та біля високих будівель.

Цікавий факт: за останні три місяці 849 користувачів Garmin Connect активно завантажували дані пробіжок за допомогою годинника Forerunner 305 — настільки довговічними є годинники Garmin Forerunner.

Forerunner® 310XT – 2009 рік

XT означає крос-тренування, тож Forerunner 310XT став першим годинником Garmin, створеним з думкою про тріатлетів. Він відкрив двері не лише для бігу — тепер користувачі могли відстежувати плавання, їзду на велосипеді та біг за допомогою одного пристрою. І хоча зараз Garmin пропонує кілька різних годинників для тріатлетів, 7 280 користувачів Garmin Connect все ще віддані своїм моделям 310XT 2009 року.

Forerunner 10® – 2012 рік

Ідея створення Forerunner 10 полягала в тому, щоб зробити його якомога доступнішим для широких мас — кожен заслуговує отримувати максимальну користь від своїх пробіжок. Інженери Garmin зіткнулися з проблемою створення привабливого продукту, який би забезпечував користувачів надійними даними та мав би невисокий цінник. Маючи більш ніж 1 мільйон проданих пристроїв, можна з упевненістю сказати, що вони впоралися з цією задачею.

Forerunner 225® – 2015 рік

Модель Forerunner 225 була першим годинником Garmin із вбудованим оптичним датчиком частоти серцевих скорочень, а також кольоровим індикатором для визначення зон серцевого ритму. Відтоді більшість наших наручних пристроїв обладнані вбудованим пульсометром.

Forerunner® 645 – 2018 рік

Garmin Forerunner 645 став першим біговим годинником з підтримкою сторонніх музичних додатків, таких як Spotify та Amazon Music. Також з'явилась можливість додавати MP3-файли прямо у годинник, щоб залишити телефон вдома, а на пробіжку вийти, не жертвуючи музикою. Справжнє свято для меломанів.

Forerunner® 945 LTE – 2021 рік

Forerunner 945 LTE став першим смартгодинником Garmin, який можна повністю підключити до мережі без використання телефона. Для бігунів це означає свободу з додатковим відчуттям безпеки. Друзі та члени родини можуть відстежувати ваше місцезнаходження в реальному часі під час пробіжок без необхідності носити з собою телефон — це виграшна ситуація для всіх причетних.

Forerunner® 965 – 2023 рік

Годинник Forerunner 965, реліз якого відбувся цього року, першим у колекції Garmin Forerunner отримав яскравий OLED-дисплей і преміальні матеріали, на кшталт легкого титанового безеля. Пристрій обладнаний найсучаснішими функціями для бігу та занять спортом і як завжди розрахований на довговічну роботу, незалежно від умов використання. Forerunner 965 має неперевершений стильний дизайн, однак ще краще він виглядатиме на п'єдесталі, коли перевірені часом бігові функції Garmin допоможуть вам на нього піднятись.

Ви новачок у біговій спільноті Garmin? Ми раді вітати вас у нашій команді. Якщо ви любите аналітику (як і ми), можете прочитати, як деякі з наших функцій працюють з Firstbeat Analytics™ на наших наукових сторінках, присвячених таким бігунам, як ви. Або, якщо ви готові бігти, а не читати, можете придбати наш найновіший годинник Garmin Forerunner тут.Повернення до списку
Задайте нам питання:

Ваше ім'я*
Ваш e-mail*
Повідомлення*
Захист від автоматичних повідомлень
CAPTCHA
Введіть слово на картинці*


Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.