Кошик порожній

Функції для жінок у смартгодинниках Garmin

08.03.2024

Функції для жінок у смартгодинниках Garmin

Не потрібно говорити, що жіноче тіло неймовірне. Його ритми та цикли, мінливість гормонального рівня постійно дають нам можливість дарувати й підтримувати нове життя — і це лише те, що відбувається за лаштунками, в той час як на поверхні ми проводимо нараду на роботі, біжимо марафон або читаємо книгу. З фізіологічної точки зору, в будь-який момент часу відбувається багато чого в організмі жінки. І хоча вам не потрібно розповідати, що жіноче тіло неймовірне, ми допоможемо вам відстежувати його стан.

Функції смартгодинників Garmin можуть відігравати важливу роль у відстеженні показників тіла жінки протягом дня. Один лиш погляд на годинник дає змогу переглянути стан здоров'я в режимі реального часу. Можна дізнатися наскільки добре вона спала напередодні та на якій стадії менструального циклу перебуває. Від цих та багатьох інших факторів залежить її самопочуття в конкретний момент і, можливо, самопочуття протягом усього дня.

Відстеження менструального циклу

Сумісні розумні годинники Garmin допомагають відстежувати, на якій стадії менструального циклу перебуває жінка, що впливає на більше, ніж ви можете собі уявити, зокрема на харчування, тренування та загальний стан здоров'я — все це можна відстежувати на смартгодиннику Garmin. Менструальний цикл жінки, як правило, включає варіацію рівня гормонів протягом типового періоду від 21 до 35 днів. Це набагато складніше, ніж те, чи є у вас кровотеча, чи ні. Наприклад, низький рівень естрогену та прогестерону під час менструації може призвести до того, що ви почуватиметеся виснаженою, тоді як підвищення рівня естрогену під час фолікулярної фази може зробити вас готовою до вбивчого тренування. Насправді саме з цієї причини багато жінок навіть тренуються під час менструального циклу.

Відстеження вагітності

Якщо ви вагітні, дуже важливо точно знати, на якому ви перебуваєте терміні. Після того, як лікар визначить приблизну дату пологів, ви можете використовувати функцію відстеження вагітності на сумісному смартгодиннику Garmin, щоб відстежувати щоденні симптоми та настрій, приблизний розмір дитини, її рухи, прибавку у вазі та багато іншого. Ви навіть отримуватимете поради щодо фізичних вправ і харчування відповідно до строку вагітності.

Оцінка сну

Те, наскільки добре ви спите або не спите, впливає майже на всі інші аспекти роботи вашого організму протягом дня. Деякі смартгодинники Garmin з розширеними функціями відстеження сну виставляють оцінку за шкалою від 0 до 100, щоб оцінити ваш сон напередодні ввечері, спираючись на комбінацію структури сну, даних про стрес, переривання сну протягом ночі, тривалість сну та багато іншого. Ми не можемо гарантувати, що ви матимете успішний день, якщо ви прокинетеся з кращою оцінкою сну, але ми готові стверджувати, що це більш імовірно.

Body Battery™

Подібно до покажчика рівня палива у вашій машині, функція «Body Battery» на годиннику Garmin допоможе точно визначити, скільки енергії залишилося у вашому особистому «резервуарі». Показник Body Battery враховує фізичну активність, стрес, відпочинок і сон, а також який вплив ці фактори мають на ваші запаси енергії. Чим більше ви стежитимете за цим показником, тим краще розумітимете, як активність і вибір способу життя впливають на загальний рівень енергії, що дозволить вам скоригувати його в майбутньому.

Оцінка стресу

Під час стресу ваш організм перебуває у більш збудженому фізіологічному стані. Використовуючи переважно дані про частоту серцевих скорочень (ЧСС) і варіабельність серцевого ритму (ВСР), сумісні смартгодинники Garmin можуть виміряти рівень стресу за шкалою від 0 до 100 і повідомити вам оцінку стресу1 , яка показує, наскільки добре ваш організм реагує на життєві виклики та середовище, в якому ви перебуваєте. Ми не можемо гарантувати, що це буде гарним приводом для того, щоб уникнути зустрічі з босом, але ви точно знатимете, наскільки добре ваш організм реагує на неї. Це може допомогти вам дізнатися, як краще підготуватися до неї наступного разу. Може, ми запропонуємо вам дихальну вправу? Дізнайтеся більше про те, як використовувати вбудовані дихальні вправи для зменшення стресу.

Безпека

Якщо ви жінка, яка займається бігом, важливо пам'ятати про безпеку. Сумісні смартгодинники Garmin оснащені такими функціями, як LiveTrack2, виявлення аварійних ситуацій і надання допомоги у разі нещасного випадку, коли маршрут заведе вас далеко від дому.

Функція LiveTrack відстежує ваше місцезнаходження в режимі реального часу, коли ведеться запис заняття, тож обрані члени сім'ї та друзі можуть слідкувати за вами, де б ви не були. Функція виявлення аварійних ситуацій може відчути різку зміну в русі під час запису GPS-активності та попередити ваші екстрені контакти про те, що вам потрібна допомога. Якщо з якихось причин ви відчуваєте себе в небезпеці, ви також можете вручну викликати допомогу, щоб сповістити свої екстрені контакти.

1Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітора серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

2При підключенні до сумісного смартфона. Вимоги та обмеження щодо безпеки та функцій відстеження див. на сторінці Garmin.com/safety.Повернення до списку
Задайте нам питання:

Ваше ім'я*
Ваш e-mail*
Повідомлення*
Захист від автоматичних повідомлень
CAPTCHA
Введіть слово на картинці*


Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.